تحویل سال ۱۳۹۳ با ” فرزاد حسنی و آزاده نامداری”

2014-03-04_122728

۱۰ ساعت اجرای زنده فرزاد حسنی و آزاده نامداری در سال تحویل ۹۳ – برنامه سال تحویل شبکه دو سیما که فرزاد حسنی و آزاده نامداری آن را اجرا خواهند کرد، از ساعت ۱۶ روز ...

۱۰ ساعت اجرای زنده فرزاد حسنی و آزاده نامداری در سال تحویل ۹۳ – برنامه سال تحویل شبکه دو سیما که فرزاد حسنی و آزاده نامداری آن را اجرا خواهند کرد، از ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۲۹ اسفند تا ساعت ۲ بامداد یک فروردین روی آنتن می‌رود.

برنامه سال تحویل شبکه دو سیما که فرزاد حسنی و آزاده نامداری آن را اجرا خواهند کرد، از ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۲۹ اسفند تا ساعت ۲ بامداد یک فروردین روی آنتن می‌رود.
خانواده شهدا و اهالی سینما و تلویزیون مهمانان این برنامه خواهند بود و این برنامه با رنگ و بوی ایام فاطمیه روی آنتن خواهد رفت.

مجتبی کشاورز تهیه‌کننده این برنامه و طراح صحنه و دکور آن پیمان قانع است.
«ملت ایران»، «بهار نارنج» و تولید برخی برنامه‌های مناسبتی شبکه سه در کارنامه تهیه‌کننده این برنامه که تا چند وقت پیش مشاور مدیر شبکه و مدیر شبکه مجازی کودک بوده، به چشم می‌خورد.

فرزاد حسنی آخرین بار اجرای برنامه سال تحویل شبکه ۳ در سال ۹۱ را برعهده داشت. همزمان آزاده نامداری نیز همراه احسان علیخانی ویژه برنامه سال تحویل شبکه دو را اجرا می‌کردند.

امسال با تغییراتی علیخانی به شبکه سه آمده و حسنی و نامداری اجرای برنامه شبکه دو را خواهند داشت و زن و شوهر بودن آنها تغییر عمده‌ای در نحوه اجرای این زوج مجری ایجاد خواهد کرد و طبعا برخی محدودیت‌های اجرای علیخانی و نامداری در این برنامه دیده نخواهد داشت و تازه عروس و داماد سیما کنار یکدیگر می‌نشینند و برنامه را اجرا می‌کنند.

حسنی و نامداری تیر ماه امسال به عقد یکدیگر درآمدند و مدتی بعد در کنار هم در برنامه «صبحی دیگر» شبکه آموزش به عنوان مهمان حاضر شدند. در آن برنامه حسنی ترانه «هنوزم سخت میخوامت» را به نامداری تقدیم کرد و این ترانه با صدای روزبه نعمت‌الهی به عنوان تیتراژ برنامه «خانومی که شما باشی» به تهیه‌کنندگی نامداری مورد استفاده قرار گرفت.

:: خبر اینترفر

5/ 2٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

2 پاسخ برای تحویل سال ۱۳۹۳ با ” فرزاد حسنی و آزاده نامداری”

  1. سیما می‌گه:

    وایییییییی چقدرعالی که دوباره فرزاد پیشمون میاد………..
    فقط خداکنه همسرش گندنزنه تو اجراش!!

  2. پری می‌گه:

    بهترین خبر بود به خدا :heart:
    فرزادعاشقتم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.