گوگل بار دیگر محبوب می شود

2014-03-30_172907

شرکت گوگل ( Google Company ) که در نیمه‌ پایانی سال گذشته میلادی جایگاه خود را در صدر جدول موتورهای جست‌وجو از دست داده بود در سال جاری میلادی موفق شد بار دیگر به محبوب‌ترین ...

شرکت گوگل ( Google Company ) که در نیمه‌ پایانی سال گذشته میلادی جایگاه خود را در صدر جدول موتورهای جست‌وجو از دست داده بود در سال جاری میلادی موفق شد بار دیگر به محبوب‌ترین موتور جست‌وجو تبدیل شود.

این موضوع در حالی اتفاق افتاده است که یاهو توانسته بود به مدت ۷ ماه از گوگل پیشی بگیرد ولی مواردی مانند ویروس یافته شده در موتور جست‌وجوی یاهو موجب شد تا گوگل بار دیگر از این شرکت پیش بیفتد.

در ماه فوریه بر اساس آمار به دست آمده موتور جست‌وجوی گوگل ۱۸۹ میلیون مراجعه مستقیم( مراجعان تکراری در این آمار محاسبه نشده‌اند) داشته است که این رقم در مقایسه با یاهو ۶ میلیون بیشتر بوده است زیرا یاهو تنها ۱۸۳ میلیون مراجعه مستقیم داشته است و این رقم برای مایکروسافت بینگ تنها ۱۶۲ میلیون بوده است.

البته این آمار تنها از کشور ایالات متحده آمریکا و تنها بر روی افرادی که از کامپیوترهای خانگی استفاده کرده‌اند به دست آمده است که برای یک جامعه آماری می‌تواند مورد مناسبی باشد و مسلما در سطح جهانی می‌توان انتظار برتری بیشتر گوگل را نیز داشت.

:: خبر اینترفر از ایتنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.