قیمت جدید بنزین” بیش از ۱۰۰۰ تومان

2014-04-07_220059

اعلام قیمت جدید بنزین همزمان به طرح هدفمندی یارانه ها – همزمان با آغاز شمارش معکوس برای افزایش قیمت بنزین  به بیش از ۱۰۰۰ تومان، رئیس کانون کارفرمایی جایگاه‌داران سوخت سراسر کشور از افزایش فروش ...

اعلام قیمت جدید بنزین همزمان به طرح هدفمندی یارانه ها – همزمان با آغاز شمارش معکوس برای افزایش قیمت بنزین  به بیش از ۱۰۰۰ تومان، رئیس کانون کارفرمایی جایگاه‌داران سوخت سراسر کشور از افزایش فروش بنزین آزاد در جایگاه‌ها خبر داد و اعلام کرد: اطمینان مردم از حفظ شدن ذخیره بنزین ۴۰۰ تومانی کارت‌ها یکی از دلایل افزایش فروش بنزین ۷۰۰ تومانی است.

معاون اول رئیس جمهور گفت: بنزین و گازوئیل از کالاهایی هستند که در هر مقطعی بخواهیم مرحله دوم هدفمندی یارانه ها را اجرا کنیم نرخ آن را یک شب پیش تر اعلام خواهیم کرد.

اسحاق جهانگیری در حاشیه همایش استانداران در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که مرحله دوم اجرای قانون هدفمندی از چه زمان آغاز می شود، افزود: اجرای قانون این مرحله آغاز شده است؛ نام نویسی داوطلبان دریافت یارانه از ۲۰ فروردین آغاز می شود که تا ۱۰ روز ادامه خواهد یافت و پس از آن نیز فرصتی ایجاد می شود تا افرادی که نتوانستند نام نویسی کنند ثبت نام کنند.

سقف درآمدی برای دریافت یارانه

وی در پاسخ به پرسشی درباره میزان سقف درآمدی برای دریافت یارانه ها گفت: مردم در ۵ گروه درآمدی کمتر از ۶۰۰ هزار تومان تا بیش از ۲ و نیم میلیون تومان دسته بندی می شوند و دولت تلاش دارد در مرحله اول با اعتمادی که به مردم دارد کسانی که احساس می کنند یارانه ها نقشی در زندگی آنان ندارد انصراف دهند.

جهانگیری در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه قولی به مردم در سال ۹۳ می دهید، افزود: آنچه خدا توان فکری و جسمی به اعضای دولت داده است حتما در طبق اخلاص می گذاریم و بخشی از مشکلات مردم را رفع می کنیم.

وی تاکید کرد: امسال حتما در زمینه رکود به سمت خروج خواهیم رفت و حتما رونق در اقتصاد کشور ایجاد خواهد شد.

کسانی که شغلشان را از دست داده اند شاغل می شوند

معاون اول رئیس جمهور اضافه کرد: حتما جمع زیادی از کسانی که شغلشان را از دست داده اند شاغل می شوند و جمعی از جوانان کشور مشغول کار خواهند شد.

جهانگیری گفت: امسال تورم حتما کاهش خواهد یافت و مردم از نظر اقتصادی در مقایسه با سال پیش وضع بهتری خواهند داشت.

ذخیره‌سازی و برنامه ریزی بنزین ۴۰۰ تومانی

همزمان با آغاز شمارش معکوس برای افزایش قیمت بنزین به بیش از ۱۰۰۰ تومان، رئیس کانون کارفرمایی جایگاه‌داران سوخت سراسر کشور از افزایش فروش بنزین آزاد در جایگاه‌ها خبر داد و اعلام کرد: اطمینان مردم از حفظ شدن ذخیره بنزین ۴۰۰ تومانی کارت‌ها یکی از دلایل افزایش فروش بنزین ۷۰۰ تومانی است.

شمارش معکوس برای افزایش قیمت بنزین در قالب اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها، مطابق با اظهار نظر مسئولان مختلف تدبیر و امید بنزین ۴۰۰ تومانی ذخیره سازی شده در کارت های هوشمند سوخت تا اطلاع ثانوی نمی سوزد.

شاپور محمدی معاون وزیر اقتصاد و محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور از جمله چهره‌های شاخص دولتی بوده‌اند که در طول چند هفته اخیر نسبت به حفظ سهمیه بنزین ۴۰۰ تومانی ذخیره سازی شده در کارت‌های سوخت به مردم اطمینان داده و تاکید می‌کنند: دولت یک برنامه زمان بندی برای مصرف ذخیره بنزین ۴۰۰ تومانی کارت‌ها تعریف خواهد کرد.

از سوی دیگر با توجه به قطعی شدن بهای قیمت بنزین به بیش از یکهزار تومان در ادامه بهار سال جاری، در طول هفته‌های گذشته متوسط فروش بنزین آزاد با قیمت ۷۰۰ تومانی با استفاده از کارت جایگاه داران سوخت به شدت افزایش یافته است.

افزایش فروش بنزین آزاد از نیمه دوم هر ماه

ناصر رئیسی‌فرد درباره دلایل افزایش فروض بنزین با قیمت آزاد در سطح جایگاه‌های سوخت به ویژه کلانشهرهای کشور، گفت: به طور معمول از نیمه دوم هر ماه و با کاهش تدریجی ذخیره بنزین ۴۰۰ تومانی کارتها میزان فروش بنزین آزاد با قیمت ۷۰۰ تومان در جایگاه ها افزایش می یابد.

رئیس کانون کارفرمایی جایگاه‌داران سوخت سراسر کشور با یادآوری اینکه در نیمه دوم هر ماه به طور متوسط میزان فروش بنزین آزاد حتی به ۶۰ تا ۷۰ درصد افزایش می‌یابد، گفت: حتی در روزهای پایانی اسفند ماه سال گذشته میزان فروش بنزین آزاد با افزایش قابل توجه‌ای در جایگاه‌ها همراه شد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در روزهای اخیر میزان فروش بنزین آزاد حتی در مقایسه با ماه های گذشته با افزایش بیشتری همراه شده است، گفت: در حال حاضر حدود نیمی از فروش بنزین در جایگاه‌های شهرهای بزرگ با قیمت ۷۰۰ تومانی انجام می شود.

رئیسی فرد، یکی از دلایل رشد فروش بنزین آزاد را اطمینان مردم از حفظ شدن ذخیره بنزین ۴۰۰ تومانی کارت‌ها عنوان کرد و گفت: با توجه به شایعه افزایش قیمت بنزین به بیش از ۱۰۰۰ تومانی با اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها مردم تمایل دارند که بنزین ۴۰۰ تومانی کارت ها را ذخیره کنند.

دلایل افزایش فروش بنزین آزاد در فروردین

رئیس کانون کارفرمایی جایگاه‌داران سوخت سراسر کشور از اختلاف قیمت بنزین ۴۰۰ تومانی با بنزین ۱۰۰۰ تومانی به عنوان یکی از دیگر از دلایل افزایش فروش بنزین آزاد در فروردین ماه یاد کرد و گفت: افزایش فروش بنزین آزاد در جایگاه‌های کلانشهرهای کشور محسوس است.

:: خبر اینترفر از انتخاب

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.