استقلالی ها بدلیل عملکرد ضعیف جریمه شدند

2014-04-12_221202

بخششی که موقتی بود، استقلالی ها دوباره جریمه شدند – مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه را به دلیل عملکرد ضعیف ۲۰ درصد جریمه کرد. «علی فتح الله زاده ...

بخششی که موقتی بود، استقلالی ها دوباره جریمه شدند – مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه را به دلیل عملکرد ضعیف ۲۰ درصد جریمه کرد.

«علی فتح الله زاده خویی» در حالی آبی پوشان را پس از شکست مقابل تراکتورسازی تبریز و قرار گرفتن در رده پنجم لیگ برتر فوتبال و از دست رفتن سهمیه آسیا بار دیگر به کسر ۲۰ درصد از مبلغ قراردادشان جریمه کرد که چندی پیش نیز همین جریمه را لحاظ کرده بود اما پس از دو پیروزی متوالی آبی پوشان مقابل الجزیره امارات عربی متحده و فولاد خوزستان، این جریمه را بخشید.

مدیرعامل باشگاه استقلال در حالی اعضای تیم فوتبال این باشگاه را جریمه کرده که به گفته بازیکنان این تیم نتوانسته است به تعهدات مالی خود در قبال آنها عمل کند.

فتح الله زاده که در دو سال اخیر بارها از استعفا و کنار رفتن از مدیریت باشگاه استقلال سخن گفته است، جمعه شب نیز بار دیگر اعلام کرد، پس از دو بازی آینده آبی پوشان در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا از مدیریت این باشگاه کناره گیری می کند.

همانگونه که پیش بینی می شد، مدیرعامل باشگاه استقلال جمعه شب در مواجه با خبرنگاران از شفاف سازی مسایل مالی در این باشگاه طفره رفت.

حسابرسان وزارت ورزش و جوانان تا ظهر فردا (یکشنبه) به مدیرعامل باشگاه استقلال تهران مهلت داده اند که مدارک درخواست شده از جمله میزان درآمد از محل حامیان مالی، مجموعه درآمدهای دیگر غیر از اعتبارت اختصاص یافته از سوی وزارت ورزش و جوانان و ریزقرارداد بازیکنان استقلال را به آنها تحویل دهد.

:: خبر اینترفر از ایرنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.