اسپانیا، گرانترین تیم جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

2014-04-16_173144

تیم اسپانیا با ارزش ۹/۴۸۶ میلیون یورو، گرانترین تیم در میان ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی برزیل است. خبرگزاری فرانسه به نقل از روزنامه مالی والور برزیل، اسپانیا، آرژانتین وبرزیل گرانترین تیم ها در ...

تیم اسپانیا با ارزش ۹/۴۸۶ میلیون یورو، گرانترین تیم در میان ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی برزیل است.

خبرگزاری فرانسه به نقل از روزنامه مالی والور برزیل، اسپانیا، آرژانتین وبرزیل گرانترین تیم ها در میان ۳۲ تیم شرکت کننده در جام جهانی برزیل هستند.

شرکت مشاوره تحلیل ورزشی پلوری کانسالتوریا ، بعد از اسپانیا، ارزش تیم آرژانتین را ۱/۴۷۴ میلیون یورو و برزیل میزبان تورنمنت را ۲/۴۷۰ میلیون یورو برآورد کرده است.

این شرکت ارزش تیم آلمان را ۶/۴۴۵ میلیون یورو و فرانسه را ۶/۳۹۸ میلیون یورو برآورد کرده است. تیم انگلیس نیز ۲/۳۴۵ میلیون یورو ارزش برای آن تعیین شده است.

تیم بلژیک با رقم ۱/۳۳۶ میلیون یورو بالاتر از ایتالیا با رقم ۴/۳۲۲ میلیون یورو ایستاده است.

این گزارش، لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا و آرژانتین را با وجود کاهش ارزش ۴/۱ درصدی آن نسبت به سال گذشته، به عنوان باارزش ترین بازیکن با رقم ۱/۱۳۸ میلیون یورو معرفی کرده است.

ارزش برآورد شده کریستیانو رونالدو مهاجم رئال مادرید و تیم ملی پرتغال نیز بعد از کسب عنوان بهترین بازیکن جهان، نسبت به سال گذشته افزایش یافته ، ۴/۱۱ درصد افزایش یافته است. با این حال وی بعد از مسی با فاصله بیش از ۳۰ میلیون یورو قرار دارد.  ارزش کنونی بازار رونالدو با رقم ۳/۱۰۷ میلیون یورو، بیش از یک سوم ارزش کل تیم ملی پرتغال با رقم ۲۸۷میلیون یورو است.

ارزش تیم هندوراس در انتهای فهرست، ۳/۳۲ میلیون یورو است که کمتر از یک چهارم ارزش مسی و به میزان نصف نیمار ستاره بارسلونا و برزیل با رقم ۴/۶۷ میلیون یورو است.

ارزش گذاری ها براساس ۷۷ معیار شامل سن، توانایی فنی، آمادگی انجام شده است.
این شرکت آخرین ارزیابی خود را بعد از معرفی ترکیب نهایی تیم ها در روز هفتم ماه مه به روز رسانی می کند.

:: خبر اینترفر از ایرنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.