بی توجهی تربیت بدنی و کناره‌گیری مازندران از لیگ

2014-04-23_174002

سرپرست تیم دوچرخه‌سواری مازندران در خصوص کناره‌گیری این تیم از لیگ برتر گفت: شانه خالی کردن و بی‌توجهی تربیت بدنی استان باعث کناره‌گیری ما از لیگ برتر شد. احمد اصغرپور گفت: عبداللهی رییس هیئت مازندران ...

سرپرست تیم دوچرخه‌سواری مازندران در خصوص کناره‌گیری این تیم از لیگ برتر گفت: شانه خالی کردن و بی‌توجهی تربیت بدنی استان باعث کناره‌گیری ما از لیگ برتر شد.

احمد اصغرپور گفت: عبداللهی رییس هیئت مازندران از زمانی‌ که هدایت هیئت دوچرخه را بر عهده گرفت تمامی هزینه‌ها تیم را از عوض کردن دفتر هیئت تا برگزاری مسابقات را خودش از جیب داد، مانند هزینه‌‌هایی مثل تور بین‌المللی مازندران که سال گذشته انجام شد و ۱۰۰ میلیون هزینه را روی دست هیئت دوچرخه گذاشت اما تربیت بدنی از از تقبل این هزینه‌ها شانه خالی کرد و در حال حاضر تمامی این هزینه‌ها برگردن عبداللهی است و الآن دادگاهی شده و باید در هشت قسط ۱۰ میلیونی این هزینه‌ها را از جیب خود پرداخت کند.

وی در ادامه افزود: من و عبداللهی تمامی تلاش خود را انجام دادیم اما متاسفانه نتوانستیم یک اسپانسر برای این تیم جذب کنیم تا حداقل بتواند نیمی از هزینه‌های مسابقات لیگ را تامین کند واگر بخواهیم باز هم ادامه دهیم ۷۰ تا ۸۰ میلیون هزینه برگردن عبداللهی می‌افتد که اصلاً انصاف نیست و متاسفانه تربیت بدنی و فدراسیون مهم قصد هیچ گونه کمکی به ما را ندارد.

اصغرپور درخصوص وضعیت رکاب زنان این استان گفت: در حال حاضر وضعیت هیچ کدام از دوچرخه سواران معلوم نیست که در طی چند روز مانده به لیگ بتوانند تیمی را پیدا کنند که در لیگ امسال رکاب بزنند وقتی فدراسیون هیچ تلاشی برای جذب اسپانسر نکند تمامی تیم‌ها کم کم به دلیل هزینه‌های زیاد از حضور در لیگ شونه خالی می‌کنند.

:: خبر اینترفر از باشگاه خبر نگاران

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.