هشدار / کلاهبرداری تلفنی از متقاضیان دریافت یارانه

2014-04-23_172204

تماس کلاهبرداران با متقاضیان یارانه‌ها  – رییس پلیس فتا استان خراسان شمالی در خصوص پیامک ها و تماس های کلاهبرداران در رابطه با ثبت نام یارانه ها به شهروندان هشدار داد. سرگرد”سهیل خاکشور” ضمن بیان ...

تماس کلاهبرداران با متقاضیان یارانه‌ها  – رییس پلیس فتا استان خراسان شمالی در خصوص پیامک ها و تماس های کلاهبرداران در رابطه با ثبت نام یارانه ها به شهروندان هشدار داد.
سرگرد”سهیل خاکشور” ضمن بیان این خبر گفت: در راستای اجرایی شدن مرحله دوم هدفمند سازی یارانه‌ها و اتمام ثبت نام متقاضیان استفاده از یارانه نقدی، احتمال سوء استفاده کلاهبرداران و افراد سودجو از هموطنان در قالب ارسال پیامک وجود دارد.

وی افزود: افراد شیاد و کلاهبردار با ارسال پیامک‌هایی مبنی بر اینکه اطلاعات شما در سامانه ثبت نشده لذا سریعاً اطلاعات مورد نیاز را اعلام یا پیامک کنید تا نسبت به ثبت نام شما اقدام شود سپس از آن طریق و در یک فرصت مناسب اقدام به کلاهبرداری می کنند.

رییس پلیس فتا استان خراسان شمالی از شهروندانی که در ثبت نام مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها به توصیه های پلیس توجه داشتند، تقدیر و تشکر کرد.

سرگرد”خاکشور” از شهروندان خواست از پاسخ به چنین پیامک ها و تماس های مشکوک جداً خودداری کرده و در صورت مشاهده به چنین موارد مشکوک مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir بخش تماس با ما گزارش کنند.

:: خبر اینترفر از باشگاه خبرنگاران

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.