واریز قسمت ۴ و ۵ ” دارایی های بلوکه شده ایران “

2014-04-23_174857

قسط چهارم و پنجم دارایی‌های بلوکه شده ایران تا دو روز آینده واریز خواهد شد – رییس کل بانک مرکزی گفت: قسط چهارم و پنجم دارایی‌های بلوکه شده ظرف یکی، دو روز آینده به حساب ...

قسط چهارم و پنجم دارایی‌های بلوکه شده ایران تا دو روز آینده واریز خواهد شد – رییس کل بانک مرکزی گفت: قسط چهارم و پنجم دارایی‌های بلوکه شده ظرف یکی، دو روز آینده به حساب جمهوری اسلامی ایران واریز می‌شود. ما تاکنون افزایشی در ارتباط با نرخ سود بانکی نداشتیم و در تلاشیم که با مدیرعاملان بانک‌ها جلساتی را برگزار کنیم.

«ولی‌الله سیف» ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درخصوص احتمال تغییر نرخ ارز از سوی دولت تصریح کرد: تاخیری در نرخ ارز از سوی دولت نداشتیم و اگر بحثی در این مورد بوده، مربوط به نوسانات بازار است نه اینکه بانک مرکزی دخیل باشد.

سیف در ادامه در خصوص آخرین نرخ سود بانکی نیز گفت: ما تاکنون افزایشی در ارتباط با نرخ سود بانکی نداشتیم و در تلاشیم که با مدیرعاملان بانک‌ها جلساتی را برگزار کنیم.
سیف همچنین در پایان از اختصاص سه میلیارد دلار به فروشندگان کالاهای اساسی از محل آزادسازی دارایی‌های بلوکه شده ایران خبر داد و اظهار داشت: قسط چهارم و پنجم دارایی‌های بلوکه شده ظرف یکی، دو روز آینده به حساب جمهوری اسلامی ایران واریز می‌شود.

:: خبر اینترفر از برنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.