بازی ایرانی «پروانه» رونمایی شد

2014-04-25_165322

شخصیت اصلی بازی پروانه پسری جوان به نام «فادیا» است. وظیفه‌ی او مبارزه با موجوداتی به نام خزدک‌ها است که دنیا را به تباهی کشانده اند. بازی رایانه‌ای «پروانه» که توسط استودیوی ایرانی Bearded Bird ...

شخصیت اصلی بازی پروانه پسری جوان به نام «فادیا» است. وظیفه‌ی او مبارزه با موجوداتی به نام خزدک‌ها است که دنیا را به تباهی کشانده اند.

بازی رایانه‌ای «پروانه» که توسط استودیوی ایرانی Bearded Bird ساخته می‌شود، رونمایی شد.
سبک این بازی اکشن ماجرایی بوده و دارای خط داستانی قوی و منسجم است.

مخاطب در طول بازی علاوه بر روند اصلی داستان، می تواند در دنیای بازی گشت و گذار کرده و ماموریت‌های فرعی را هم انجام بدهد که این ماموریت‌ها دارای داستان مجزا هستند، همچنین انجام این ماموریت‌ها علاوه بر افزودن تنوع به بازی، آیتم‌های مخصوصی را هم به مخاطب می‌دهد.

شخصیت اصلی بازی پسری جوان به نام «فادیا» است.
وظیفه‌ او مبارزه با موجوداتی به نام خزدک‌ها است که دنیا را به تباهی کشانده اند.

روند بازی در شهری به نام «ناریا» اتفاق می‌افتد که دارای بخش‌های متنوعی است و مخاطب می‌تواند به بخش‌های این شهر به صورت آزادانه دسترسی داشته باشد.
در بازی «پروانه» بخش‌های متنوعی برای مخاطب در نظر گرفته شده است. مبارزه، Looting، گشت و گذار آزادانه، سکوبازی، حل معماها، ساخت آیتم و غیره از جمله عناصری هستند که در این بازی پیاده‌سازی شده‌اند که تنوع خوبی را به روند بازی بخشیده است.

تیم سازنده بازی پروانه، متشکل از ۳۵ عضو در بخش‌های مختلف است.
این بازی با سبک هنری خاص و معماری زیبای خود توانایی رقابت با بازی‌های روز دنیا را دارد. گرافیک منحصر به فرد بازی، فانتزی است و بگونه‌ای طراحی شده که قشر وسیعی از مخاطبان را به خود جذب می کند.

طبق گفته تیم سازنده بازی، قرار است به زودی اطلاعات و تصاویر بیشتری از این بازی منتشر شود.

:: خبر اینترفر از ایسنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.