قیمت و مشخصات خودرو جدید کیا «پیکانتو کوانتوم»

Kia Picanto Quantum

نسخه مخصوص و جدید کیا پیکانتو سوپرمینی با نام کوانتوم (kia picanto quantum) معرفی شد قیمت و مشخصات: پیکانتو کوانتوم که تنها با بدنه سه در و رنگ تیتانیوم نقره ای موجود خواهد بود به ...

نسخه مخصوص و جدید کیا پیکانتو سوپرمینی با نام کوانتوم (kia picanto quantum) معرفی شد

قیمت و مشخصات:
پیکانتو کوانتوم که تنها با بدنه سه در و رنگ تیتانیوم نقره ای موجود خواهد بود به صورت استاندارد دارای رینگ های آلیاژی ۳۸ سانتی متری، سیستم تهویه هوای اتوماتیک، ورودی بدون سویچ، استارت/استاپ موتور، سانروف الکتریکی، چراغ های مه شکن جلو و سیستم صوتی با شش بلندگو است.

2014-04-26_201036هم چنین این نسخه مخصوص از یک بسته ارتقایی شهری بهره می برد که دارای سنسورهای پارک عقب، لامپ محیط داخلی LED و شیشه ایمنی است.

زیر کاپوت این خودرو موتور ۱.۲۵ لیتری بنزینی با قدرت ۸۴ اسب بخار، میزان مصرف سوخت ۱ لیتر در هر ۲۶.۶ کیلومتر و میزان آلایندگی ۱۰۲ گرم در هر کیلومتر قرار دارد. این موتور به گیربکس دستی پنج سرعته متصل است. این موتور با گیربکس اتوماتیک چهار سرعته میزان آلایندگی ۱۳۰ گرم در هر کیلومتر و میزان مصرف سوخت ۱ لیتر در هر ۲۱.۴ کیلومتر خواهد داشت.

قیمت فروش:
این خودرو به صورت استاندارد از طراحی متفاوت و بسته ارتقایی اضافه بهره می برد. قیمت این خودرو از ۱۹۹۸۴ دلار برای مدل دستی شروع شده و به ۲۰۹۹۲ دلار برای مدل های اتوماتیک می رسد.

:: خبر اینترفر از خبر خودرو

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.