مدیران ارشد Kaspersky استعفاء دادند

Kaspersky

استعفای مدیران ارشد کسپراسکای  – مدیرعامل کسپراسکای می‌گوید علیرغم کمک‌های زیاد مدیران مستعفی، اما ما از آنها رضایت کافی نداشتیم. ماری از مدیران ارشد شرکت کسپراسکای طی ماه گذشته این شرکت را ترک کرده‌اند. گزارش‌های ...

استعفای مدیران ارشد کسپراسکای  – مدیرعامل کسپراسکای می‌گوید علیرغم کمک‌های زیاد مدیران مستعفی، اما ما از آنها رضایت کافی نداشتیم.
ماری از مدیران ارشد شرکت کسپراسکای طی ماه گذشته این شرکت را ترک کرده‌اند.

گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهند که طی یک ماه گذشته دست کم پنج تن از مدیران ارشد شرکت کسپراسکای به دلیل مخالفت با اوگن کسپراسکای، مدیرعامل و بنیانگذار این شرکت سمت‌های خود را ترک کرده‌اند.

استیو اورنبرگ، رئیس بخش آمریکای شمالی شرکت کسپراسکای یکی از مدیرانی است که طی ماه گذشته به همراه یکی دیگر از مدیران ارشد این بخش این شرکت روسی را ترک کرده است.

مدیرعامل کسپراسکای در این خصوص گفت: اورنبرگ و تیم او کمک‌های زیادی به موفقیت ما در آمریکا کرده‌اند و ناممکن‌ها را ممکن کرده‌اند اما ما بر اساس استراتژی‌های جدید از آنها رضایت کافی نداشتیم.

به گزارش خبرگزاری رویترز، شرکت کسپراسکای از افضای جزئیات بیشتر درخصوص این برکناری‌ها خودداری کرده است اما سخنگوی این شرکت تصریح کرد که این برکناری‌ها بر اساس تفاهم دوطرفه بوده است.

:: خبر اینترفر از ایتنا از ایسنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.