سومین روز از انتخابات ریاست جمهوری مصر آغاز شد !

2014-05-28_200401

سومین روز انتخابات ریاست‌جمهوری مصر آغاز شد صندوق‌های رای در سومین روز انتخابات ریاست‌جمهوری مصر در حالی به روی رای‌دهندگان باز می‌شود که دومین روز این انتخابات با استقبال اندك مصری‌ها رو‌به‌رو بود. سومین روز ...

سومین روز انتخابات ریاست‌جمهوری مصر آغاز شد

صندوق‌های رای در سومین روز انتخابات ریاست‌جمهوری مصر در حالی به روی رای‌دهندگان باز می‌شود که دومین روز این انتخابات با استقبال اندك مصری‌ها رو‌به‌رو بود.
سومین روز انتخابات ریاست‌جمهوری مصر ساعت ۹ صبح امروز -چهارشنبه- به وقت محلی آغاز شد.

به نقل از بوابه الشروق، صندوق‌های رای در سومین روز انتخابات ریاست‌جمهوری مصر در حالی به روی رای‌دهندگان باز می‌شود که دومین روز این انتخابات با استقبال اندك مصری‌ها رو‌به‌رو بود.

روز گذشته کمیته عالی انتخابات مصر، انتخابات ریاست‌جمهوری را یک روز دیگر تمدید کرد.

این کمیته تاکید کرد که تمدید انتخابات ریاست‌جمهوری برای سومین روز برای تامین مصلحت رای‌دهندگان و دادن فرصت به آن‌ها برای شرکت در رای‌گیری با توجه به موج گرمای شدید صورت گرفته است.

این کمیته افزود که تمدید انتخابات ریاست‌جمهوری به مدت یک روز دیگر همچنین بنا به درخواست اقشار زیادی از مردم مصر و برخی از احزاب صورت گرفته است.

این در حالی است که ستادهای تبلیغاتی «عبدالفتاح السیسی» و «حمدین صباحی» کاندیدای‌های انتخابات ریاست‌جمهوری مصر به تمدید این انتخابات برای یک روز دیگر اعتراض کردند که این اعتراض‌ها توسط کمیته عالی انتخابات رد شد.

:: خبر اینترفر از ایلنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.