تصادف خونین محور مرند – خوی سه کشته داشت

2014-05-29_130656

تصادف خونین محور مرند – خوی سه کشته داشت بیشترین علت تصادفات خونین در این مسیر، سرعت زیاد و تخطی از علایم راهنمائی و رانندگی، خستگی و استاندارد نبودن جاده ذكر شده است. نجاتگران پایگاه ...

تصادف خونین محور مرند – خوی سه کشته داشت

بیشترین علت تصادفات خونین در این مسیر، سرعت زیاد و تخطی از علایم راهنمائی و رانندگی، خستگی و استاندارد نبودن جاده ذكر شده است.

نجاتگران پایگاه امداد جاده ای شهید اوهانی مرند به تصادف محور مرند و خوی امدادرسانی کردند.

بر اساس این گزارش، برابر اعلام تلفنی اورژانس به پایگاه امداد جاده ای شهید رحمت اله اوهانی ( پیام ) جمعیت هلال احمر شهرستان مرند مبنی بر تصادف ۲ دستگاه خودروی سواری ( آردی و روا ) با یك دستگاه كامیون بنز در جاده مرند – خوی نرسیده به سه راهی روستای قراجه فیض اله میشو، بلافاصله نجاتگران به محل اعزام می شوند.

نجاتگران با مشاهده گیرافتادن سرنشینان خودروی سواری آردی در داخل اتومبیل بلافاصله تیم تخصصی جاده ای با یك دستگاه خودرو نجات تیپ ۲ به محل حادثه اعزام و سرنشینان خودرو آردی را از میان آهن پاره ها رها سازی می كنند كه متأسفانه هر ۳ سرنشین در دم كشته شده بودند.
ضمناً راننده خودروی روا كه صدمات جزئی دیده بود بصورت سرپائی مداوا می شود.
قابل ذكر است هر از چند گاهی در محور مواصلاتی و ترانزیتی مرند – خوی و مرند – جلفا به علت دو بانده بودن جاده و عدم تكمیل اتوبان، تصادفات خونینی روی می دهد که بیشترین علت آن سرعت زیاد و تخطی از علایم راهنمائی و رانندگی، خستگی و استاندارد نبودن جاده ذكر شده است.

:: خبر اینترفر از برنا

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.