فرود اضطراری هواپیمای تهران – مشهد در زاهدان

2014-05-29_123337

فرود اضطراری پرواز تهران-مشهد در فرودگاه زاهدان به دلیل شرایط نامساعد جوی و افزایش گرد و غبار در منطقه سیستان پرواز تهران – زابل مجبور به فرود در فرودگاه بین المللی زاهدان شد. پرواز شماره ...

فرود اضطراری پرواز تهران-مشهد در فرودگاه زاهدان

به دلیل شرایط نامساعد جوی و افزایش گرد و غبار در منطقه سیستان پرواز تهران – زابل مجبور به فرود در فرودگاه بین المللی زاهدان شد.
پرواز شماره ۱۰۸۵ متعلق به شرکت هواپیمایی ماهان که از تهران عازم شهرستان زابل بود صبح امروز به دلیل شرایط نامساعد جوی و طوفان مجبور به تغییر مسیر و فرود در زاهدان شد.

رئیس فرودگاه شهرستان زابل در این باره گفت: این پرواز به دلیل کاهش دید افقی به میزان کمتر ۳۵۰ متر در منطقه فرودگاهی زابل در فرودگاه بین المللی زاهدان بر زمین نشست.

علیرضا سرگزی افزود: این پرواز که مقرر بود ساعت هفت و ۳۰ دقیقه صبح امروز وارد فرودگاه زابل شود به دلیل کاهش دید به سمت زاهدان تغییر مسیر داده و ساعت هفت و ۵۰ دقیقه در فرودگاه زاهدان بر زمین نشست.

وی ادامه داد: در حال حاضر دید افقی در منطقه فرودگاهی زابل کمتر از یک هزار و ۷۰۰ متر است و در صورت مساعد شدن شرایط جوی این پرواز به سمت فرودگاه زابل ادامه مسیر خواهد داد.

:: خبر اینترفر از yjc

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.