حضور زنان در ورزشگاه برای دیدن والیبال منعی ندارد

حضور زنان در ورزشگاه

«زنان و مردان در کنار هم در اتوبوس و تاکسی می نشینند و ورزشگاه هم تفاوتی با دیگر قسمت های جامعه نمی کند. ...

حضور زنان مشکلی ایجاد نمی‌کند؛ زنان به اندازه مردان حق تماشای والیبال در ورزشگاه را دارند

حتی در استادیوم فوتبال هم حضور زنان می تواند به فضای ورزشگاه وقار ببخشد»
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زنان همچون مردان حق دارند که مسابقات لیگ جهانی والیبال را از نزدیک تماشا کنند، گفت: وزارت ورزش و جوانان باید این مساله را پیگیری کند و اگر مشکلی وجود دارد آن را رفع کند.

سید هادی حسینی در مورد ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای بازی‌های لیگ جهانی والیبال گفت: همواره در مساله ورود زنان به ورزشگاه بحث شئونات اسلامی مطرح است که با توجه به اینکه مردم کشور ما مسلمان هستند همه این شئونات را رعایت می‌کنند؛ بنابراین گمان نمی‌کنم از این نظر مشکلی وجود داشته باشد، با این حال مشخص نیست که دلیل این ممنوعیت برای چه چیزی بوده است.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان وظیفه دارد که این مساله را پیگیری کند و اگر مانعی مانند نبودِ درب ورودی و سرویس بهداشتی جداگانه و یا هر مساله دیگری وجود دارد آن را مرتفع کند، مجلس هم در این زمینه کمک خواهد کرد.

حسینی گفت: در رشته‌هایی مانند والیبال و بسکتبال فضای ورزشگاه به گونه‌ای است که حضور زنان مشکلی ایجاد نمی‌کند. اکنون در جامعه، زنان و مردان در کنار هم در اتوبوس و تاکسی می نشینند و ورزشگاه هم تفاوتی با دیگر قسمت‌های جامعه نمی‌کند.

وی در پایان ادامه داد: خوب است زنان مشتاق در این زمینه از مراجع تقلید هم کمک بگیرند و نظر آنها را بپرسند. حتی در استادیوم فوتبال هم حضور زنان می تواند به فضای ورزشگاه وقار ببخشد و سبب از بین رفتن برخی مشکلات شود البته باید زمینه رعایت شئونات هم ایجاد شود.

:: خبر اینترفر از ایلنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.