اقدامات امنیتی ایران در مرز مشترک با عراق

مرزبانی ایران

کنترل و اقدامات امنیتی در مرز ایران و عراق فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از تشدید کنترل مرزها خبر داد و گفت: تمامی پیامدهای ممکن در مرزهای غربی کشور برای هرگونه تحرک بررسی شده و در ...

کنترل و اقدامات امنیتی در مرز ایران و عراق

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از تشدید کنترل مرزها خبر داد و گفت: تمامی پیامدهای ممکن در مرزهای غربی کشور برای هرگونه تحرک بررسی شده و در آمادگی برای برخورد با شرایط احتمالی پیش آمده هستیم.

سردار دکتر «حسین ذوالفقاری» در حاشیه دیدار با رئیس ساختار ضدتروریسم منطقه سازمان همکاری شانگهای در خصوص اقدامات امنیتی در مرزهای غربی کشور با توجه به تحرکات اخیر گروهی موسوم به داعش در کشور عراق، گفت: در این خصوص اقدامات امنیتی لازم از جمله شورای تامین استان ها تشکیل شده چرا که ممکن است اقدامات اخیر این گروه پیامدهای مختلفی به دنبال داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه، تمامی پیامدهای مختلف را بررسی کردیم تا از قبل آماده باشیم، تصریح کرد: ممکن است برخی از شهروندان عراقی به دلیل شرایط نامساعد مهاجرت کرده و به سمت مرزهای کشور ما پناهنده شوند که در این خصوص پیشنهاداتی به مسئولان دادیم.

فرمانده مرزبانی ناجا، یادآور شد: همچنین ممکن است با تردد افراد غیرمجاز و مرتبط با این گروه مواجه شویم که به همین منظور اقدامات امنیتی و کنترل مرزها را تشدید کردیم و با رصد وضعیت، در آمادگی نسبی قرار داریم تا براساس شرایط پیش آمده اقدامات خود را برآن اساس سازماندهی کنیم.

:: خبر اینترفر از تابناک

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.