قیمت آیفون ۵C اپل تنها ۲۹ دلار و ۵S اپل ۹۹ دلار !

Apple iPhone 5S 5C

قیمت آیفون iphone 5C اپل تنها ۲۹ دلار و ۵S اپل ۹۹ دلار ! فروشگاه زنجیره‌ای Wal-Mart تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده است تا بتواند فروش محصولات اپل را افزایش دهد و بر این اساس قرار است ...

قیمت آیفون iphone 5C اپل تنها ۲۹ دلار و ۵S اپل ۹۹ دلار !

فروشگاه زنجیره‌ای Wal-Mart تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده است تا بتواند فروش محصولات اپل را افزایش دهد و بر این اساس قرار است مشتریان این فروشگاه از این پس با پرداخت ۹۹ دلار یک دستگاه آیفون ۵S و با پرداخت ۲۹ دلار یک دستگاه آیفون ۵Cخریداری کنند.

البته برای این کار کاربران موظفند یک قرارداد مخابراتی دو ساله با شرکت‌های مخابراتی AT&T، Sprint یا Verizon امضا کنند و گفته شده است که هر یک از این گوشی‌ها ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی دارند.

پیش‌بینی می‌شود که شرکت اپل در سپتامبر سال جاری مدل جدید گوشی هوشمند خود را معرفی کند و به همین خاطر از هم‌اکنون اقدامات گسترده از جمله کاهش قابل ملاحظه قیمت صورت می‌گیرد تا فروش مدل‌های کنونی در بازار جهانی افزایش یابد.

لازم به ذکر است که در این راستا فروشگاه زنجیره‌ای Costco از هفته‌ جاری هر دستگاه گوشی هوشمند آیفون ۵S را به قیمت ۷۷٫۹۹ دلار به فروش رساند و این در حالی است که هم‌اکنون بیشتر شرکت‌های مخابراتی در جهان گوشی مذکور را با حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی با قیمت ۱۹۹ دلار همراه با قرارداد مخابراتی دو ساله به فروش می‌رسانند.

شرکت مخابراتی T-Mobile نیز برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده است که به موجب آن خریداران گوشی هوشمند آیفون مزایای فراوانی در اختیار می گیرند و می‌توانند به مدت ۷ روز آیفون ۵S‌ را به صورت رایگان با خود ببرند و اگر از آن خوششان آمد،‌ این محصول را خریداری کنند.

پیش‌بینی شده است که مدل بعدی گوشی هوشمند آیفون نمایشگر بزرگتری داشته باشد و خبرگزاری بلومبرگ در همین راستا اعلام کرده است که احتمالا این محصول در دو اندازه و با نمایشگرهای ۴٫۷ و ۵٫۵ اینچی عرضه شود.

:: خبر اینترفر از برسام

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.