نیمار: رویایم برای قهرمانی ادامه دارد / برزیل قهرمانست

neymar Pictures injury Status world cup 2014 brazil (brasil)

نیمار: رویایم برای قهرمانی ادامه دارد / برزیل قهرمانست فوق ستاره تیم ملی فوتبال برزیل معتقد است که با وجود مصدومیت و از دست دادن سایر رقابت‌های جام‌جهانی رویایش برای قهرمانی در این مسابقات به ...

نیمار: رویایم برای قهرمانی ادامه دارد / برزیل قهرمانست

فوق ستاره تیم ملی فوتبال برزیل معتقد است که با وجود مصدومیت و از دست دادن سایر رقابت‌های جام‌جهانی رویایش برای قهرمانی در این مسابقات به پایان نرسیده است.

neymar Pictures injury Status  نیمار که به دلیل مصدومیت در دیدار مقابل کلمبیا در مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌جهانی ادامه این مسابقات را از دست داد .

neymar Pictures injury Statusدر مصاحبه‌ای که روی سایت فدراسیون فوتبال برزیل منتشر شده، گفت: رویایم به پایان نرسیده است. در یک بازی خدشه‌ای به آن وارد شد، اما همه چیز ادامه دارد. مطمئنم که هم‌تیمی‌هایم هر کاری که ممکن باشد، انجام می‌دهند تا رویای من که قهرمان شدن است، به تحقق بپیوندد.

neymar Pictures injury Statusneymar Pictures injury Statusوی ادامه داد: رویای من همچنین این بود که در فینال جام‌جهانی بازی کنم اما این بار این اتفاق نیفتاد اما اگر خدا بخواهد برزیل قهرمان می‌شود؛ آنها می‌خواهند قهرمان شوند و من در کنارشان خواهم بود و همه ما برزیلی‌ها جشن خواهیم گرفت.

:: شبکه اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.