حبیب خواننده ایرانی در ماسوله دستگیر شد + عکس

2014-07-11_213214

حبیب، خواننده معروف ایرانی که سال ها در لس آنجلس فعالیت داشت، در شهرک تاریخی ماسوله دستگیر شد. خواننده معروف ایرانی چند سالی است که به ایران برگشته و به تازگی در صدد اخذ مجوز ...

حبیب، خواننده معروف ایرانی که سال ها در لس آنجلس فعالیت داشت، در شهرک تاریخی ماسوله دستگیر شد.

خواننده معروف ایرانی چند سالی است که به ایران برگشته و به تازگی در صدد اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد است تا بتواند به صورت رسمی فعالیت های خود را در ایران پیگیری کند. منبع محلی دیار میرزا خبر داده که او در حالی که مشغول ساخت کلیپ تصویری در شهرک تاریخی ماسوله استان گیلان بود توسط پلیس با تمامی عوامل ساخت ویدیو کلیپ، دستگیر و به مقامات قضایی تحویل داده شد.

حبیب خواننده ایرانی در ایرانحبیب محبّیان که با نام کوچکش «حبیب» در دنیای موسیقی شناخته می‌شود، خواننده، آهنگساز، نوازنده و ترانه سرا، ایرانی است که دارای سبک نو در موسیقی ایران می‌باشد و همین سبک خاصش باعث شهرت و محبوبیت وی است.

ماجرای آمدن حبیب به ایران و درخواست مجوز و آلبوم و کنسرت او، با یادداشتی از رضا رشید پور، مجری جنجالی تلویزیون شروع شد. او چند سال پیش در وبلاگش نوشت: “حبیب محبیان، خواننده اهل لسآنجلس قصد دارد در ایران کنسرت برگزار کند.

حبیب محبیان، چندی پیش توانست کتاب خود را که شامل مجموعه ترانه‌هایش بود با مجوز در ایران صادر و در نمایشگاه کتاب سال جاری عرضه کند.

:: خبر اینترفر از جام جم

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.