آغاز حمله زمینی رژیم صهیونیستی به غزه

حمله زمینی رژیم صهیونیستی

آغاز حمله زمینی رژیم صهیونیستی به غزه رژیم صهیونیستی خبر از شروع حمله گسترده زمینی ارتش این رژیم به نوار غزه داده است. به گزارش سی ان ان , این حمله نظامی در ادامه ۱۰ ...

آغاز حمله زمینی رژیم صهیونیستی به غزه

رژیم صهیونیستی خبر از شروع حمله گسترده زمینی ارتش این رژیم به نوار غزه داده است.
به گزارش سی ان ان , این حمله نظامی در ادامه ۱۰ روز جنایات و حملات هوایی و موشکی رژیم صهیونیستی به غزه است. مقامات فلسطینی تعداد شهدای حملات اخیر رژیم صهیونیستی را ۲۴۰ نفر اعلام کرده که از این تعداد هفت کودک فقط روز پنجشنبه ۲۶ تیرماه به شهادت رسیده اند.

وزارت دفاع رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرده هدف نیروهایش از حمله زمینی به غزه ایجاد شرایط امن و بدون ترس از حملات حماس برای ساکنان سرزمین های اشغالی و شهرک نشینان است. در این بیانیه آمده که این حملات به طور مشترک توسط نیروهای پیاده نظام، توپخانه، زرهی، هوایی، دریایی و سازمان امنیت داخلی اسرائیل صورت می گیرد.

خبرنگار شبکه سی ان ان در فلسطین شب گذشته را یکی از خونبارترین در یک هفته گذشته توصیف کرده است. وی همچنین از آغاز حملات نیروهای زرهی اسرائیل به نوار غزه از شب گذشته خبر داده است.

روز چهارشنبه مقامات دولت خودگردان و رژیم صهیونیستی در قاهره دور میز مذاکره نشستند تا در مورد توافق آتش بس صحبت کنند. نیروهای مقاومت یک بار شرایط طرف دیگر برای آتش بس را نپذیرفتند ولی سرانجام با میانجی گری مصر آتش بس چند ساعته ای برقرار شد.

:: خبر اینترفر از همشهری آنلاین

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.