آیفون ۶ اپل به تولید انبوه می رسد

new iphone 6 apple 2015

خبرهایی از آیفون جدید اپل iphone 6 و نسل ۵.۵ آیفون موسوم به iPhablet این خبر که از گزارش جدید Economic Daily News بدست آمده مدعی است ضمن اینکه اپل تولید انبوه آیفون iphone 6 ...

خبرهایی از آیفون جدید اپل iphone 6 و نسل ۵.۵ آیفون موسوم به iPhablet

این خبر که از گزارش جدید Economic Daily News بدست آمده مدعی است ضمن اینکه اپل تولید انبوه آیفون iphone 6 را از هفته‌ی آینده آغاز خواهد کرد، اما نسخه‌ی ۵.۵ اینچی نسل جدید آیفون موسوم به iPhablet تا هفته‌ی دوم آگوست وارد فاز تولید انبوه نخواهد شد. علاوه بر این گزارش می‌شود که فاکسکان و پگاترون که وظیفه‌ی تولید این دستگاه را برای اپل به عهده خواهند داشت در حال آماده شدن برای استخدام نیروی کار جدید هستند تا به مساله‌ی افزایش سطح تولید پاسخ دهند. همچنین گفته می‌شود که فاکسکان در تلاش است ربات‌های بیشتری را به خط تولید خود اضافه نماید. با این حال سوال اصلی همچنان باقی می‌ماند که آیفون جدید در چه تاریخی عرضه خواهد شد؟
new iphone 6 apple 2015چند روز پیش با گزارشی مواجه بودیم که مدعی به مشکل خوردن برخی تولیدکنندگان قطعات در مسیر ساخت اجزای فوق نازک آیفون جدید بود. با این وجود آنقدر تا به حال، تصاویر و اطلاعات از این دستگاه فاش شده که تا زمانی که خلاف آن ثابت نشود فرض را بر عرضه‌ی رسمی در همان ماه سپتامبر خواهیم گذاشت. با این وجود تصور اینکه چه اتفاقی در مورد نسخه‌ی ۵.۵ اینچی آیفون ۶ در حال رخ دادن است بسیار دشوار است.

new iphone 6 apple 2015تاریخِ شایعه شده برای آغاز تولید انبوه این نسخه که در همین خبر به آن اشاره شد به اندازه‌ی کافی نزدیک است تا بتوان منتظر ارائه‌ی آن تا پیش از تعطیلات سال نو بود؛ اما خبرهای پیشین مدعی معرفی نشدن این فبلت تا سال ۲۰۱۵ هستند. بنابراین با توجه به خبرها در خصوص تعویق‌های بوجود آمده و توجه به این موضوع که تا کنون هیچ تصویر یا اطلاعاتی از آیفون ۵.۵ اینچی به بیرون درز نکرده (که برای دستگاهی در آستانه‌ی معرفی بسیار عجیب است) همچنان باید فرض عدم ارائه‌ی زودهنگام را ارجح دانست.

:: فناوری اینترفر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.