ثبت نام پلیس فتا ۳۱ تیر به پایان می رسد

پلیس فتا / استخدام

آخرین مهلت ثبت نام استخدامی پلیس فتا تا ۳۱ تیرماه به پایان میرسد. سه‌شنبه ۳۱ تیرماه آخرین مهلت ثبت نام برای مقطع درجه‌داری و افسری در معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا (فاوا) و پلیس ...

آخرین مهلت ثبت نام استخدامی پلیس فتا تا ۳۱ تیرماه به پایان میرسد.

سه‌شنبه ۳۱ تیرماه آخرین مهلت ثبت نام برای مقطع درجه‌داری و افسری در معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا (فاوا) و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) نیروی انتظامی است.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران قصد دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود برای خدمت در معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا (فاوا) و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) از بین جوانان مومن، متعهد و کار آمد ( مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع (درجه داری) و پایور (افسری) از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه ، معافیت پزشکی و … ) با شرایط مندرج استخدام کند.

نداشتن کارت معافیت پزشکی، نداشتن مهر غیبت در برگه خدمت نظام وظیفه، دارا بودن گواهی‌نامه پایه ۲ و مدرک آشنایی با رایانه، عدم اشتغال به تحصیل از شروط ثبت نام است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام عبارتند از:

  • تکمیل فرم ثبت نام با الصاق یک قطعه عکس ۴*۳ (فرم مقابل)
  • کپی از تمام صفحات شناسنامه
  • کپی آخرین مدرک تحصیلی
  • کپی گواهی‌نامه رانندگی و مدرک آشنایی با رایانه
  • کپی مدرکی که مشخص کننده وضعیت خدمت نظام وظیفه باشد
  • اصل و برگه گواهی سابقه بسیج، ایثارگری یا اشتغال در نیروهای مسل برای واجدین شرایط استفاده از سهمیه ایثارگری

استان‌های دارای ظرفیت در مقطع درجه داری عبارتند از: آذربایجان غربی، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، خراسان شمالی، کردستان، کرمان، هرمزگان و تهران.

داشتن مدرک تحصیلی دیپلم با حداقل معدل ۱۴، حداقل سن ۱۸ و حداکثر ۲۳ سال و حداقل قد ۱۷۰ سانتیمتر از شرایط جذب نیروی درجه‌دار است.

استان‌های دارای ظرفیت در مقطع افسری نیز عبارتند از: آذربایجان غربی، ایلام، اصفهان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، سمنان، کردستان، مرکزی، هرمزگان، یزد و تهران

داشتن مدرک تحصیلی لیسانس با حداقل معدل ۱۳، حداکثر ۲۷ سال و حداقل قد ۱۷۰ سانتیمتر از شرایط جذب نیروی افسر است.

داشتن مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکترا، حداکثر ۲۰ و ۳۰ سال و حداقل قد ۱۷۰ و ۱۶۵ سانتیمتر از شرایط جذب افسری یا کارمندی است.

متقاضیان واجد شرایط مدارک فوق را به ترتیب اعلام شده در بالا به یکدیگر الصاق و بدون تا شدگی در داخل پاکت A4 قرار داده و تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۴/۳۱ به آدرس : تهران – صندوق پستی ۳۳۶ – ۱۳۸۸۵ ارسال کنند.

به دلیل ظرفیت‌های محدود اولویت با داوطلبانی است که مدارک خود را زودتر ارسال کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند روزهای غیر تعطیل از ساعت ۹ الی ۱۱ تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۴/۳۱ با شماره تلفن ۰۲۱۴۸۸۵۴۴۴۰ تماس بگیرید.

:: خبر اینترفر از ایسنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.