مهلت آثار پوستر و عکس سومین جشنواره تئاتر شهر

جشنواره تئاتر شهر

آخرین مهلت ارسال آثار به بخش مسابقه پوستر و عکس مهلت ارسال آثار به بخش مسابقه پوستر و عکس تئاتر سومین جشنواره تئاتر شهر ۲۰ شهریور ماه ۹۳ اعلام شد. بخش مسابقه پوستر و عکس ...

آخرین مهلت ارسال آثار به بخش مسابقه پوستر و عکس

مهلت ارسال آثار به بخش مسابقه پوستر و عکس تئاتر سومین جشنواره تئاتر شهر ۲۰ شهریور ماه ۹۳ اعلام شد.

بخش مسابقه پوستر و عکس تئاتر که با موضوع زندگی شهری در آثار نمایشی برگزار می‌شود تا ۲۰ شهریور ماه سال جاری پذیرای آثار هنرمندان گرافیست و عکاس خواهد بود.

در بخش عکس تصاویر باید در محدوده زمانی سال ۱۳۹۲ و نيمه اول ۱۳۹۳ گرفته شده باشد. هر هنرمند می‌تواند آثار خود را به صورت تک عکس و یا مجموعه ۲ تا ۵ عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

طبق فراخوان عکس ها باید با وضوح dpi300 روی لوح فشرده و عکس های چاپ شده در ابعاد cm 20*30 به همراه مدارک عمومی عکاس ارائه شوند. در این بخش عکس های تمرین پذیرفته نمی‌شود.

در بخش پوستر که شامل پوستر های آثار اجرا شده از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۳ است، متقاضیان می‌توانند حداکثر ۵ اثر را به دبیرخانه ارسال کنند.

علاوه بر ارائه پوستر در ابعاد واقعی باید فایل آن نیز با کیفیت بالا به دبیرخانه جشنواره ارائه شود.

آثار برگزیده بخش پوستر و عکس همزمان با برگزاری جشنواره به نمایش در خواهند آمد.

متقاضیان شرکت در این دو بخش می‌توانند آثار خود را به آدرس دبیرخانه سومین جشنواره تئاتر شهر واقع در بلوار کشاورز، نبش خیابان شهید دائمی، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مدیریت هنرهای نمایشی ارسال كنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۸۸۹۸۱۶۷۵ و پست الکترونیکی: f.t.c@chmail.ir تماس بگیرند.

:: خبر اینترفر از همشهری

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.