والیبال ایران در دومین حضور چهارم شد

نتیجه دیدار والیبال ایران

ایران در دومین حضور، چهارم شد تیم ملی والیبال ایران با قبول شکست مقابل ایتالیا به مقام چهارم لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴ رسید. ...

تیم ملی والیبال ایران با قبول شکست ۳ بر صفر مقابل ایتالیا در دومین حضور خود در لیگ جهانی والیبال به مقام چهارم این تورنمنت ۲۰ میلیون دلاری رسید.

تیم ملی والیبال ایران در ۲ بازی آخر خود در لیگ جهانی ۲۰۱۴ به اندازه تمام بازی‌های گذشته خود کم انرژی و پر اشتباه بود. در این بازی محمد موسوی، مدافع وسط تیم ایران که در دیدار مقابل آمریکا مصدوم شده بود به بازی رسید و علاوه بر او، معروف، غفور، غلامی، قائمی، میرزاجانپور و ظریف (لیبرو) بازیکنان شروع کننده ایران در دیدار رده‌بندی لیگ جهانی والیبال مقابل ایتالیای میزبان بودند.

در ست‌های اول و دوم نرسیدن دریافت اول و حملات منسجم بازیکنان ایتالیا باعث شد تا شاگردان مائورو بروتو، تیم برتر میدان باشند. بازیکنان ایران در لحظاتی از بازی تنها توانستند اختلاف امتیازات را کم کنند. ست اول را ایران ۲۵ بر ۲۲ و ست دوم را ۲۵ بر ۱۸ واگذار کرد.

اسلوبودان کواچ در ست سوم ترکیب کاملا متفاوتی را به زمین فرستاد و مهدوی و قرا جای معروف و غفور را گرفتند. همچنین میلاد عبادیپور و آرمین تشکری نیز جای میرزاجانپور و غلامی را گرفتند تا شاید بازیکنان ذخیره بتوانند نتیجه دیگری را به سود ایران رقم بزنند. ۲ تیم تا امتیاز ۱۵ پا به پای هم پیش رفتند ولی امتیاز ۱۶ را آتزوری گرفت. معروف و غفور در حالی که ایران ۱۹ بر ۱۷ عقب بود به جای خود برگشتند اما نتیجه‌ای بهتر از شکست ۲۵ بر ۲۲ برای ایران در این ست و شکست ۳ بر صفر در کل به دست نیامد تا ایران در دومین سال حضورش در لیگ جهانی به مقام قابل توجه چهارمی برسد.

:: خبر اینترفر از تسنیم

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.