رکورد جدید اپل: ۸۰ میلیون آیفون ۶ iphone در اولین عرضه !

عکس آیفون 6 iphone

سفارش ۸۰ میلیون آیفون ۶ فقط در نخستین عرضه، رکوردی جدید نه تنها برای اپل بلکه در میان سایر کمپانی ها نیز محسوب می شود اپل با این تعداد سفارش رکورد سایر کمپانی‌های تولید کننده ...

سفارش ۸۰ میلیون آیفون ۶ فقط در نخستین عرضه، رکوردی جدید نه تنها برای اپل بلکه در میان سایر کمپانی ها نیز محسوب می شود

اپل با این تعداد سفارش رکورد سایر کمپانی‌های تولید کننده را هم شکست!

انتظار داریم اپل مانند سال‌های گذشته اواخر شهریورماه پرچمدار جدید خود آیفون ۶ را با صفحه‌نمایش ۴.۷ اینچی معرفی و عرضه کند.

به گزارش وال‌استریت این کمپانی برای فروش آغازین آیفون چیزی حدود ۷۰ تا ۸۰ میلیون دستگاه را سفارش داده است که یک رکورد برای اپل و احتمالاً هر گوشی دیگری به حساب می‌آید.

البته تعداد ۷۰ تا ۸۰ میلیون مربوط به مجموع سفارش آیفون‌های ۴.۷ و ۵.۵ اینچی است اما اگر بخواهیم این رقم را با سال گذشته و مجموع سفارش آیفون‌های ۵S و ۵C مقایسه کنیم سال گذشته ۵۰ تا ۶۰ میلیون آیفون برای فروش اولیه عرضه شد که آیفون ۵S به سرعت به فروش رفت و قیمت مخصوصاً نسخه طلایی به علت کمیاب شدن بالاتر رفت؛ در حالی که آیفون ۵C خریداران چندان زیادی نداشت.

حالا اپل قصد دارد با سفارش تعداد بیشتری آیفون ۶ جوابگوی تقاضای احتمالاً فراوان مشتریان باشد. همچنین یک تفاوت مهم سال گذشته و سال جاری همکاری جدید اپل و اپراتور بزرگ China Mobile است که در حال حاضر بیش از ۷۹۰ میلیون مشترک دارد.

در آخرین گزارش مالی سه‌ماهه اخیر میلادی کمپانی اپل مشخص شده است بیش از نیمی از سود اپل از تمام محصولاتش مربوط به آیفون است. این کمپانی حدود ۳۶ میلیون آیفون به فروش رسانده که نسبت به سال پیش ۱۴.۸۵ درصد رشد داشته است.

به این ترتیب منطقی است که اپل با تولید تعداد بیشتری از منبع سود اصلی خود کماکان آیفون را به عنوان پرفروش‌ترین گوشی هوشمند دنیا حفظ کند.

:: خبر اینترفر از فارنت

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.