آیفون iphone s6 تا ۲۰۱۵ رکورد دار است !

آیفون iphone s6

شرکت اپل apple به منظور بالا بردن فروش خود به اندازه یک سوم با استخدام کارمند جدید برای رسیدگی به این هدف انتظار دارد تا پایان سال با فروش ۸۰میلیون دستگاه iphone s6 بازارهای جهانی ...

شرکت اپل apple به منظور بالا بردن فروش خود به اندازه یک سوم با استخدام کارمند جدید برای رسیدگی به این هدف انتظار دارد تا پایان سال با فروش ۸۰میلیون دستگاه iphone s6 بازارهای جهانی گوشی تلفن همراه را از آن خود کند.

به نقل از اسوشتیدپرس شرکت آیفون با به کارگیری بهترین مواد در ساخت صفحه نمایش آیفون S6 قصد تأمین سفارشات گوشی را در سراسر جهان به ۸۰ میلیون برساند.

به گفته تولید کنندگان شرکت اپل با طراحی آیفون S6 در اندازه ۵/۵ اینچی و صفحه نمایش کریستالی مقاوم در برابر هر گونه خش و فوق العاده قابل انعطاف به دنبال فروش بیشتر است.

تا ماه آگوست سال گذشته گوشی “هو‌آوی” دارنده رکورد نازکترین گوشی در جهان را از آن خود کرده بود که با ورود در آیفون S6 این رکورد در اختیار شرکت اپل است.

این شرکت با ارائه تصاویر کلیپ تصویری در خبرگزاری‌ها ادعای خود را مبنی بر ضد خش بودن صفحه آیفون‌ S6 در برابر ضربه نوک چاقو و ایجاد خراش توسط آن و حتی در مقابل دسته کلید بسیار مقاوم و هیچ گونه اثر بر روی آن هویدا نشد.

صفحه نمایش این گوشی با کیفیت فوق‌آلعاده بالا در برابر شرایط جوی تغییر رنگ نداده و در دو اندازه ۵/۵و ۷/۴ اینچی به عنوان محبوب‌ترین گوشی تا سال ۲۰۱۵ رکورد دار خواهد بود.

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.