باد شدید و گرد و غبار در کشور / افزایش دمای تهران

پیش بینی وضع هوا

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید در جنوب غرب کشور و برخی مناطق شرقی و جنوب شرقی کشور خبر داد. مهندس احد وظیفه افزود: نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی نشان می‌دهد ...

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید در جنوب غرب کشور و برخی مناطق شرقی و جنوب شرقی کشور خبر داد.
مهندس احد وظیفه افزود: نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی نشان می‌دهد در بخش‌هایی از شرق و جنوب شرق کشور وزش باد و گرد و خاک ادامه خواهد داشت.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ادامه داد: در سه روز آینده در برخی مناطق جنوب شرق در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و رگبار و رعد و برق پراکنده پیش‌بینی می‌شود و در همین مدت قسمت‌های شرقی دریای عمان و از روز یکشنبه دریای خزر مواج خواهد بود.

وی از افزایش وزش باد از اواخر وقت شنبه ( ۴ مرداد) و طی روز یکشنبه در برخی مناطق خبر داد و افزود: این باد در جنوب غرب کشور و در برخی مناطق دیگر باعث باد و گرد و خاک خواهد شد.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور به وضع هوای تهران اشاره کرد  گفت: بر این اساس آسمان تهران در شنبه صاف در شهرهای جنوبی باد و گرد و خاک خواهد بود که حداقل و حداکثر دما در این روز با یک درجه افزایش به ۳۰ و ۴۱ درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد. همچنین در روز یکشنبه نیز آسمان پایتخت صاف در شهرهای جنوبی باد و گرد و خاک در اواخر وقت وزش باد شدید در شهرهای غربی پیش‌بینی شده است که حداقل و حداکثر دما در این روز به ۲۸ و۴۱ درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.

:: خبر اینترفر از همشهری

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.