توییت بازیکن انگلیسی و پاسخ هافبک اسرائیلی

barton English Players

جوئی بارتون و یوسی بنایون شب گذشته بر سر جنگ غزه، در توئیتر با هم به جنگ و جدل پرداختند. به گزارش آی‌اسپورت، بارتون که به نقل صحبت‌هایی از «اسمیت» و «نیچه» در توئیتر مشهور ...

جوئی بارتون و یوسی بنایون شب گذشته بر سر جنگ غزه، در توئیتر با هم به جنگ و جدل پرداختند.

به گزارش آی‌اسپورت، بارتون که به نقل صحبت‌هایی از «اسمیت» و «نیچه» در توئیتر مشهور است، درباره ی جنگ و ۸۰۰ کشته‌ای که در فلسطین به جا مانده، توئیت زیر را منتشر کرد:

«حمله امروز به مدرسه ای در «بیت هانون» اسفناک بود. کشتن بچه‌های غزه را متوقف کنید. اگر کشور دیگری به جز اسرائیل یا غرب بود، به سرعت مداخله می‌شد. نمی‌تواند دیگر ادامه داشته باشد. کودکان بی‌گناه کشته می‌شوند. باید متوقف شود. خدا چگونه می‌تواند این چیزها را تماشا کند؟ یا آیا همه ی اینها تحت نظر اوست؟»

صحبت‌های بارتون به مذاق بنایون که ۹۶ بازی ملی برای اسرائیل دارد خوش نیامد. او که در حال حاضر در «مکابی حیفا» بازی می‌کند، چند روز پیش در دیدار دوستانه مقابل لیل مورد تهاجم تماشاگران طرفدار اسرائیل قرار گرفت.

یوسی بنایون نوشت: «دوست من، خیلی چیزها عوض نخواهد شد مثل حماقت تو در زندگی! خجالت آور است.»

بارتون نیز ساکت ننشست و پاسخ هم‌بازی سابق خود در کوئینزپارک رنجرز را داد: «اولا، تو نمی‌توانی کسی را با آن گرامر افتضاح، احمق خطاب کنی (جمله بندی بنایون اشکال اساسی داشت!)
دوما، شما نه می‌توانید و نه باید کودکان بی گناه را بکشید.
سوما شما نمی‌توانید مردمی را از سرزمین‌شان به خاطر کتاب‌های تخیلی هزاران سال پیش‌تان خارج کنید. در پایان امیدوارم تو و خانواده ات از این معرکه جان سالم به در ببرید.

آیا خدا می‌خواهند جلوی شیطان را بگیرد و نمی‌تواند؟ یا اینکه او می‌تواند و نمی‌خواهد!»

:: خبر اینترفر از پارسینه

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.