زاکربرگ ثروتمند تر از همیشه با تبلیغات فیس بوک

زاکربرگ یکی از مدیر عاملان فیس بوک

ثروت زاکربرگ جولن، مدیر عامل فیس بوک از سرگی برین و لری پیچ موسسان گوگل بیشتر شد. به نقل از بیزینس ریپورت، با افزایش ۱.۶ میلیارد دلاری ثروت زاکربرگ در روزهای اخیر میزان ثروت خالص ...

ثروت زاکربرگ جولن، مدیر عامل فیس بوک از سرگی برین و لری پیچ موسسان گوگل بیشتر شد.

به نقل از بیزینس ریپورت، با افزایش ۱.۶ میلیارد دلاری ثروت زاکربرگ در روزهای اخیر میزان ثروت خالص این جوان سی ساله به ۳۳.۳ میلیارد دلار رسید.

همین امر موجب شده تا وی پول بیشتری در مقایسه با برین ۴۰ ساله، پیج ۴۱ ساله و جف بزوس ۵۰ ساله مدیر عامل شرکت آمازون داشته باشد.

البته زاکربرگ در فهرست ثروتمندترین افراد جهان فعلا در رتبه ۱۶ قرار دارد و موسسان گوگل هم در رتبه های ۱۷ و ۱۸ هستند. جف بزوس هم کماکان رتبه ۲۰ را در اختیار دارد.

فیس بوک بخش عمده ای از درآمد خود را مدیون انتشار تبلیغات و به خصوص تبلیغات همراه است. این شرکت با بی توجهی به حریم شخصی کاربران، داده های مربوط به استفاده آنان از فیس بوک و به خصوص علائق و سلیقه هر یک از آنان را در اختیار شرکت های تبلیغاتی قرار می‌دهد تا تبلیغاتی مرتبط با سلیقه هر کاربر در معرض دید وی قرار گیرد.

درآمد ناشی از تبلیغات همراه بر روی فیس بوک هم اکنون ۶۲ درصد از کل درآمد این شرکت را به خود اختصاص داده است و درآمد خالص آن نیز در یک سال گذشته دو برابر شده است.

:: خبر اینترفر از ایتنا – فارس

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.