حضور مدیر فیس بوک ” در دادگاه نیویورک

Zuckerberg Court

پرونده جعل اسناد مدیر فیس بوک را به دادگاه کشاند قرار است مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس‌بوک به منظور ادای شهادت در مورد پرونده جعل اسناد این شرکت، در دادگاهی در نیویورک حاضر شود. در این ...

پرونده جعل اسناد مدیر فیس بوک را به دادگاه کشاند
قرار است مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس‌بوک به منظور ادای شهادت در مورد پرونده جعل اسناد این شرکت، در دادگاهی در نیویورک حاضر شود.

در این دادگاه به تخلفات فردی به نام پل کگیلا رسیدگی می شود که با سندسازی و تقلب مدعی شده نیمی از سهام شرکت فیس بوک به وی تعلق دارد و از این طریق برای تصاحب بخشی از اموال مارک زاکربرگ تلاش می‌کند.

البته این فرد در سال ۲۰۰۳ قراردادی کاری را با زاکربرگ منعقد کرده بود، اما با دستکاری مفاد آن ادعا کرده که در حال حاضر باید مالکیت نیمی از فیس‌بوک را در اختیار بگیرد. البته زاکربرگ تنها شاهد این پرونده نیست، اما از جمله افرادی است که حضورش در دادگاه قطعی شده است.

قرار است این محاکمه در ۱۷ نوامبر یعنی اواخر پاییز انجام شود. جالب اینکه کگیلا در سال ۲۰۱۰ از زاکربرگ شکایت کرده و مدعی شده بود در دوره دانشجویی وی در دانشگاه هاروارد قراردادی برای مالکیت نیمی از فیس بوک را امضا کرده بود.

زاکربرگ در این دوره برای شرکت کگیلا موسوم به StreetFax.com برنامه نویسی می کرد و خود وی اظهار داشته که موضوع قرارداد دو طرف صرفا مسائل کاری مربوط به همان شرکت بوده است. بعد از بررسی موضوع مشخص شد که کگیلا قرارداد یاد شده و پرینت ایمیلی که در همین زمینه برای زاکربرگ ارسال کرده بود را دستکاری کرده است.

:: خبر اینترفر از دریچه خبر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.