واکنش روسیه بر علیه کشورهای تحریم کننده؛ تحریم !

واکنش پوتین و روسیه علیه تحریم

رئیس جمهور روسیه دستور داد تا واردات محصولات کشاورزی و مواد خام و دارویی از کشورهای تحریم‌کننده روسیه متوقف شود. به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری راشاتودی، کرملین خبر داد که پوتین واردات محصولات ...

رئیس جمهور روسیه دستور داد تا واردات محصولات کشاورزی و مواد خام و دارویی از کشورهای تحریم‌کننده روسیه متوقف شود.

به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری راشاتودی، کرملین خبر داد که پوتین واردات محصولات کشاورزی، مواد خام و مواد غذایی از کشورهایی که علیه روسیه تحریم اعمال کردند را ممنوع کرده و حکم مربوط به ممنوعیت واردات از کشورهای تحریم کننده روسیه را امضا کرد.

روسیه ممنوعیت واردات مواد غذایی از رومانی را افزایش داد و بدین‌ترتیب به تحریم‌های غرب واکنش نشان داد. یکی از شرکت‌های فعال در حوزه دام و طیور روسیه روز چهارشنبه اعلام کرد که به دلیل شیوع بیماری دامی واردات گوشت گوساله از رومانی را متوقف ساخته است.

مسکو پیش از این تحریم‌هایی را بر لبنیات اوکراینی، سبزیجات لهستانی و گوشت استرالیایی اعمال کرده و از احتمال تحریم میوه‌های یونانی و گوشت مرغ آمریکایی خبر داده بود. با اینحال بانک مرکزی روسیه هشدار داد که ممنوعیت واردات چنین کالاهای ارزانی ممکن است کنترل تورم را با مشکل بیشتری مواجه سازد.

ممنوعیت تجاری مسکو پس از تحریمهای جدیدی صورت گرفت که غرب علیه بخش بانکداری و انرژی این کشور تصویب کرد. غرب روسیه را به تشدید تنش در اوکراین متهم کرده است، اتهامی که با انتقاد شدید روسیه همراه بوده است.

:: خبر اینترفر از جام نیوز

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.