آتش سوزی در بازار تهران / ۴ تن کشته و مجروح

آتش سوزی بازار تهران

۴ تن کشته و مجروح در آتش‌سوزی صبح امروز در بازار تهران جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری از آتش سوزی گسترده یک پاساژ تجاری و کشته و مصدوم شدن ۴ ...

۴ تن کشته و مجروح در آتش‌سوزی صبح امروز در بازار تهران
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری از آتش سوزی گسترده یک پاساژ تجاری و کشته و مصدوم شدن ۴ تن در بازار تهران خبر داد.

جلال ملکی گفت: در ساعت ۱۰:۳۰دقیقه صبح امروز ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران از آتش سوزی گسترده در پاساژ آهن واقع در بازار تهران پامنار مطلع شدند و بلافاصله آتش نشانان به کمک نردبان هیدرو‌لیکی و تانکرهای آب عازم محل حادثه شدند.

ملکی افزود: محل آتش سوزی یک پاساژ  ۴ طبقه بود که این مغازه‌ها بستر کار آهن فروشان بود. که در پی این آتش سوزی تمامی مغازه‌ها طعمه حریق شده بودند و دود فراوانی نیز محل را در برگرفته بود و تعدادی از مغازه‌داران نیز در میان دود و آتش محبوس شده بودند.

ملکی خاطرنشان کرد: آتش نشانان بلافاصله به ۲ گروه تقسیم شدند و گروه‌هایی با دستگاه‌های تنفسی و نردبان هیدرولیکی افراد محبوس شده را خارج کردند و سایر آتش نشانان عملیات اطفای حریق را انجام دادند.

به گفته ملکی ۲تن از افراد محبوس شده دچار دود گرفتگی و مصدومیت از ناحیه دست شده بودند و توسط عوامل اورژانس به مراکز درمان منتقل شدند.

همچنین ۲مرد میانسال به علت غلظت دود گرفتگی و شدت حرارت در داخل پاساژ دچار سوختگی و خفگی شدند و جان خود را  از دست دادند.

آتش نشانان نیز پس از لکه گیری و ایمن سازی لحظاتی پیش عملیات را به پایان بردند.

:: خبر اینترفر از باشگاه خبرنگاران

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.