توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۳

توزیع کارت ورود به جلسه

نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۳ برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون کليه داوطلبان از روز دوشنبه ۹۳/۰۵/۲۰ براي مشاهده و پرينت بر روي سایت سازمان سنجش ...

نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۳

برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون کليه داوطلبان از روز دوشنبه ۹۳/۰۵/۲۰ براي مشاهده و پرينت بر روي سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته تا متقاضیان شرکت در آزمون بتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، كد رهگيري و يا نام و نام­ خانوادگي، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمايند.

داوطلبان براي پرينت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعيين شده بر روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و همچنين اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس‌دار و ارائه آن الزامي است. لذا کليه داوطلبان باید شخصاً براي پرينت کارت شرکت در آزمون اقدام نمايند.

تذکرات مهم:
۱- آن دسته از داوطلبانيكه موفق به پرينت کارت شرکت در آزمون نمي‌شوند لازم است با همراه داشتن کارت ملی و يا شناسنامه عكس‌دار شخصاً به باجه رفع نقص حوزه ذیربط، براساس جدول شماره ۲ این اطلاعیه مراجعه نمايند.
۲- لازم به يادآوري است کليه داوطلبان (اعم از متقاضیان رشته­هاي با آزمون و بدون آزمون) لازم است در زمان پرينت كارت شركت در آزمون (از تاريخ ۲۰/۵/۹۳ لغايت ۲۷/۵/۹۳) با مراجعه به سایت اين سازمان نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي تحصيلي خود اقدام نمايند.
۳- …

ادامه اطلاعیه و دریافت کارت در زیر:
اطلاعیه و جزئیات بیشتر از نحوه دریافت کارت

:: خبر اینترفر از سنجش

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.