ازدواج با زن پاکستانی بالای ۲۵ سال ممنوع شد

زن پاکستانی pakistan women

ازدواج با زنان پاکستانی‌ ممنوع شد فرمانده پلیس مکه گفت: قوانین جدیدی برای ممانعت از ازدواج مردان عرب با زنان پاکستانی pakistan womens در نظر گرفته شده که طبق آن ابتدا باید اجازه چنین ازدواج‌هایی ...

ازدواج با زنان پاکستانی‌ ممنوع شد

فرمانده پلیس مکه گفت: قوانین جدیدی برای ممانعت از ازدواج مردان عرب با زنان پاکستانی pakistan womens در نظر گرفته شده که طبق آن ابتدا باید اجازه چنین ازدواج‌هایی صادر شود.

اساف القریشی فرمانده پلیس مکه اعلام کرد: قوانین جدیدی برای ممانعت از ازدواج مردان عرب با زنان پاکستانی در نظر گرفته شده است و تخلف از این قوانین مجازات‌های سنگینی را برای متخلفان به دنبال دارد.

قریشی خاطر نشان کرد: مردان عرب برای ازدواج با یک زن پاکستانی باید ثابت کنند که زن عربی آنها معلول بوده و یا از نظر پزشکی از یک بیمار لاعلاج رنج می‌برد.

وی اظهار داشت: سن زن پاکستانی که تقاضای ازدواج با یک مرد عرب را دارد نباید از ۲۵ سال بیشتر باشد تا بعد از مراحل قانونی اجازه این ازدواج صادر شود.

فرمانده پلیس مکه هشدار داد: هر مرد عرب که به دنبال ازدواج با یک زن پاکستانی است باید یک بار با زن عرب ازدواج کند و بعد از اینکه ۶ ماه از طلاق وی سپری شد برای ازدواج با یک زن پاکستانی اقدام کند.

:: خبر اینترفر – فارس – صراط

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.