سخنان افسانه بایگان ” در حمایت از کودکان غزه

افسانه بایگان

گفتگو با افسانه بایگان: دردآور‌ترین فجایع تاریخ بشریت امروز در غزه رقم می‌خورد افسانه بایگان در برنامه «بچه‌های غزه، بچه‌های ایران» که همزمان از شش شبکه تلویزیونی روی آنتن می‌رود؛ دردآور‌ترین فجایع تاریخ بشریت را ...

گفتگو با افسانه بایگان: دردآور‌ترین فجایع تاریخ بشریت امروز در غزه رقم می‌خورد

افسانه بایگان در برنامه «بچه‌های غزه، بچه‌های ایران» که همزمان از شش شبکه تلویزیونی روی آنتن می‌رود؛ دردآور‌ترین فجایع تاریخ بشریت را کشتار کودکان در غزه دانست.

وی تاکید کرد: امروز ساده‌ترین موضوع بشریت یعنی توجه به حقوق کودکان و جلوگیری از نسل کشی در غزه توسط جهانیان نادیده گرفته می‌شود.

وی رژیم صهیونیست اسرائیل را نوادگان خلف گوساله پرستان سامری خواند و اضافه کرد: امروز تمام افرادی که سکوت کرده‌اند و یا تنها در می‌تینگ‌های شیک اقدامات رژیم کودک کش اسرائیل را محکوم کرده‌اند در جنایات غزه شریکند.

این بازیگر پیشکسوت تلویزیون و سینما همچنین گفت: به عنوان یک مادر با قلبی به وسعت عشق و با تمام ساحت و عصمت عشق امیدوارم برای حمایت از کودکان غزه آغوشی گشوده شود.

وی با یادآوری روزهای بمباران‌های شهرهای کشورمان در طول دفاع مقدس اضافه کرد: آن روز با وجود امنیتی که می‌دانستیم جوانان رشیدمان برایمان فراهم آورده‌اند روزهای سختی بود ولی امروز غزه بی‌دفاع مانده است و سکوت جامعه بشری ننگی در تاریخ است.

برنامه «بچه‌های ایران، بچه‌های غزه» از دیروز به طور همزمان از ساعت ۱۷ الی ۱۹ از شش شبکه جام جم، یک، دو، تهران، پویا و آموزش پخش شده است.

اهداء آثار هنری به کودکان غزه در برنامه «بچه‌های غزه، بچه‌های ایران»
با هدف ایجاد فضای رسانه‌ای در زمینه حمایت از کودکان مظلوم غزه هنرمندان جدید‌ترین آثار خود را به کودکان غزه اهداء کردند.

یا‌ها کاشانی ترانه سرای جوان کشورمان در برنامه «بچه‌های غزه، بچه‌های ایران» با اهداء شعر خود به کودکان غزه از جهانیان خواست تا در مقابل این فجایع سکوت نکنند.

همچنین در این برنامه مهرزاد اصفهان‌پور با اهداء آلبوم جدید خود به بچه‌های غزه از هنرمندان کشورمان خواست تا در کمپین حمایتی هنرمندان شرکت نمایند.

امیر یگانه دیگر خواننده جوان کشورمان نیز با حضور در برنامه «بچه‌های غزه، بچه‌های ایران» گفت: هر انسانی در هر کجای دنیا از اتفاقات غزه ناراحت است و مردم دنیا به دور از سیاست دولت‌ها به دلایل انسانی نسبت به این فجایع واکنش نشان می‌دهند.

به منظور ایجاد فضای رسانه‌ای برای حمایت از کودکان مظلوم غزه همزمان برنامه «بچه‌های غزه، بچه‌های ایران» از شش شبکه جام جم، یک، دو، تهران، پویا و آموزش با حضور اندیشمندان، هنرمندان و اساتید حوزه کودک و نوجوان روی آنتن می‌رود.

:: خبر اینترفر از صراط – تسنیم

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.