فارس و تهران” قهرمان دومیدانی و شنای دانش آموزان دختر

مسابقات شنا و دومیدانی دختران

تيم استان فارس قهرمان مسابقات دو و میدانی و تیم تهران” قهرمان مسابقات شنای دانش آموزان دختر مقطع ابتدائی شدند. بيست و پنجمين دوره مسابقات ورزشي دانش‌آموزان دختر سراسر كشور در مقطع ابتدايي و در ...

تيم استان فارس قهرمان مسابقات دو و میدانی و تیم تهران” قهرمان مسابقات شنای دانش آموزان دختر مقطع ابتدائی شدند.

بيست و پنجمين دوره مسابقات ورزشي دانش‌آموزان دختر سراسر كشور در مقطع ابتدايي و در ۲ رشته ورزشي شنا و دو و ميداني در استان چهار محال و بختياري برگزار شد.

در مسابقات دو و ميداني دانش‌آموزان دختر ابتدايي كشور تيم استان فارس با كسب ۴۳ امتياز به مقام قهرماني اين دوره از رقابتها دست يافت و تيم استان خراسان رضوي با كسب ۳۰ امتياز دوم شد و تيم استان اصفهان با كسب ۲۸ امتياز حائز رتبه سوم اين مسابقات شد.
اعضاي تيم دانش‌آموزان ابتدايي استان فارس كه قهرمان اين مسابقات شدند را فاطمه جهرمي، مريم بابايي، زهرا غلباش، مهسا هريسي، مريم بشارت و پارميس رحيمي تشكيل دادند.

همچنين اعضاي تيم دانش‌آموزان ابتدايي استان خراسان رضوي كه به مقام دوم اين مسابقات رسيد را آتنا عبدالله‌پور، سحر پرهيزگار، مريم قادري، فاطمه شرفي، سحر سيدآبادي و نگار علي‌محمدي تشكيل دادند.

اعضاي تيم استان اصفهان كه مقام سومي مسابقات دووميداني را كسب كردند را فاطمه عليزاده، زهره ظفريان، صدف صادقي، كوثر رئيسي، ليلا قنداني و صبا كرمي تشكيل دادند.
همچنين سحر پرهيزگار از استان خراسان رضوي با كسب ۲ مدال طلا و يك برنز به عنوان قهرمان قهرمانان مسابقات دو و ميداني بيست و پنجمين دوره رقابتهاي ورزشي دانش‌آموزان دختر ابتدايي كشور دست يافت.

بيست و پنجمين دوره مسابقات ورزشي دانش‌آموزان دختر سراسر كشور در مقطع ابتدايي و در رشته شنا به ميزباني استان چهارمحال و بختياري برگزار شد و تيم‌هاي برتر مشخص شدند.
بر اين اساس تيم تهران با كسب بيشترين امتياز حائز رتبه نخست مسابقات شنا دانش‌آموزان دختر ابتدايي كشور شد.

همچنين تيم استان البرز مقام دوم و تيم استان فارس موفق به كسب سكوي سوم اين رقابتها شدند.
در پايان نيز وانيا ملك زاهدي، ستايش پورتالاري و مريم شيخ علي‌زاده هر سه از تهران به عنوان قهرمان قهرمانان مسابقات ورزشي دختران مقطع ابتدايي در رشته شنا معرفي شدند.
قهرمانان چهار رشته فوتسال، واليبال، هندبال و بسكتبال دانش‌آموزان دختر مشخص شدند
همچنين قهرمانان رشته‌هاي فوتسال، واليبال، هندبال و بسكتبال دختران دانش‌آموز مقطع متوسطه اول مشخص شدند.

بيست و پنجمين دوره مسابقات ورزشي دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه اول در چهار رشته ورزشي و به ميزباني استان خراسان رضوي برگزار شد.
رشته‌هاي فوتسال، واليبال، هندبال و بسكتبال چهار رشته اين دوره از رقابتها بودند كه قهرمانان آن پس از برگزاري مسابقات متعدد مشخص شد.

“كرمانشاه” قهرمان فوتسال
در پايان مسابقات فوتسال دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه اول كشور، تيم استان كرمانشاه در ديدار پاياني موفق شد با نتيجه ۴ بر ۳ حريف خود فارس را از پيش رو بردارد و عنوان نخست را از آن خود كند.
در ديدار رده‌بندي هم تهران با پيروزي ۴ به صفر در مقابل آذربايجان شرقي عنوان سوم را تصاحب كرد.

“اصفهان” قهرمان مسابقات واليبال
در ديدار پاياني مسابقات واليبال اين دوره از بازي‌ها، تيم اصفهان با نتيجه دو بر صفر حريف خود شهرستان‌هاي تهران را مغلوب كرد و عنوان قهرماني را از آن خود كرد.
در ديدار رده‌بندي اين مسابقات نيز تيم فارس با همين نتيجه تهران را شكست داد و سوم شد.

“تهران” قهرمان مسابقات بسكتبال
رقابت‌هاي بسكتبال اين دوره از مسابقات با راهيابي دو تيم تهران و البرز به ديدار فينال و پيروزي ۴۲ به ۲۳ تهران در مقابل حريف خود و كسب عنوان قهرماني اين تيم به پايان رسيد.
گفتني است، تيم‌هاي خراسان رضوي و قزوين نيز برگزار‌كننده ديدار رده‌بندي بودند كه در اين مسابقه خراسان رضوي موفق شد با نتيجه ۳۱ به ۲۸ حريف خود را شكست داده و مقام سوم مسابقات را كسب كند.

“اصفهان” قهرمان مسابقات هندبال
رقابت‌هاي هندبال اين دوره از مسابقات با برگزاري ديدار فينال ادامه يافت و براساس آن تيم اصفهان با پيروزي ۱۶ به ۱۲ مقابل آذربايجان شرقي عنوان قهرماني را كسب كرد.
در ديدار رده‌بندي هم تيم تهران با حساب ۱۰ به ۱۲ مغلوب البرز شد و به اين ترتيب تيم استان البرز مقام سومي رقابتهاي هندبال دانش‌آموزان دختر در مقطع متوسطه اول را كسب كرد.

:: خبر اینترفر – روزنامه جمهوری اسلامی

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.