دختر بچه ۴ ساله در منزل پدربزرگش جان داد

مرگ دختر بچه 4 ساله

دخترک بازیگوش وقتی سوار بالابر برقی خانه پدربزرگ شد سرنوشت دردناکی را رقم زد. نقص فنی و نصب نکردن حفاظ ایمنی بالابر برقی مرگ تلخ دختربچه سه ساله‌ای را رقم زد. «ثنا اصغری» دختر بچه ...

دخترک بازیگوش وقتی سوار بالابر برقی خانه پدربزرگ شد سرنوشت دردناکی را رقم زد. نقص فنی و نصب نکردن حفاظ ایمنی بالابر برقی مرگ تلخ دختربچه سه ساله‌ای را رقم زد.

«ثنا اصغری» دختر بچه اهل لاله جین همدان ساعت ۱۱ شب ۹ مردادماه در خانه پدربزرگش مهمان بود و با دوستانش بازیگوشی می‌کرد تا اینکه دایی‌اش به طبقه اول رفت و هنگامی‌که دایی‌اش مشغول جمع‌آوری وسایل بود از غفلت او استفاده کرده و تنهایی سوار بالابرشد و دکمه ریموت بالابر را زد.

با حرکت بالابر به سمت طبقه دوم، سر کودک به پله آهنی تعبیه شده در مسیر حرکت بالابر گیر کرد، این حادثه باعث آسیب دیدگی شدید دخترک شد به‌طوری که وی غرق در خون و بیهوش کف بالابر افتاد.

«امیر اصغر» پدر ثنا کوچولو گفت: دخترم را سریع به مرکز درمانی شبانه‌روزی لاله جین منتقل کردند که پس از معاینات پزشکی وقتی مشخص شد حالش وخیم است وی را با آمبولانس به بیمارستان بعثت همدان اعزام کردند اما کودکم در راه انتقال به بیمارستان در جاده دینار آباد جان باخت.

وی در ادامه گفت: پدر و مادر زنم به‌دلیل کهولت توانایی استفاده از پله را ندارند به همین دلیل یک بالابر برقی در خانه آن‌ها نصب کردیم اما کسی که بالابر را آورد در قرارداد اعلام کرد بالابر را بیمه و برای آن حفاظ تهیه می‌کند. اگر او به تعهداتش عمل می‌کرد شاید دخترم اکنون کنار ما بود.

این گزارش خطاب به والدین تاکید دارد: هنگام بازی کودکان و استفاده از وسایلی همچون بالابر برقی مراقب بوده و لحظه ای از کودکان خود غافل نشوند.

:: خبر اینترفر – جام – ایران

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.