انتشار تصاویر عریان دختر ۲۰ ساله وزیر + عکس

دختر لخت 20 ساله نخست وزیر

عکاسی که این تصاویر را از او گرفته است میگوید او دختر با استعدادی است اما بدون توجه به پیش زمینه خانوادگی اش دست به کار احمقانه ای زده است اما او خود را برای ...

عکاسی که این تصاویر را از او گرفته است میگوید او دختر با استعدادی است اما بدون توجه به پیش زمینه خانوادگی اش دست به کار احمقانه ای زده است اما او خود را برای شنیدن این اعتراضات آماده کرده بود.

“استفاني كي”، دختر ۲۰ ساله “جان كي”، نخست وزير كنوني نيوزيلند در نمايشگاهي در فرانسه اقدام به انتشار تصاوير عريان و مستهجن از خود كرده است.

دختر لخت 20 ساله نخست وزیردر حاليكه تمامي سياستمداران وابسته به دولت انگلستان مركزي از جمله نيوزيلند همواره بر حفظ حريم شخصي خانواده سياسيون اين كشورها تاكيد دارند ،‌ اكنون انتشار تصاويري از دختر نخست وزير نيوزيلند موجي از اعتراضات را در كشورهاي انگليسي زبان در پي داشته است.

دختر لخت 20 ساله نخست وزیرروزنامه ديلي ميل انگلستان با انتشار اين تصاوير مستهجن از دختر ۲۰ ساله جان كي ، به شدت اين اقدام صورت گرفته را زير سوال برده و اين اقدام را رفتاري ناشايست و خارج از شأن دختر يك نخست وزير عنوان كرده است.

اخیرا تصاویری از ” استفانی کی “دختر ۲۰ ساله نخست وزیر نیوزلند منتشر شده است که باعث حرف و حدیثهای زیادی پیرامون وی شد. او که در تمام این تصاویر تقریبا تبلیغاتی برهنه دیده میشود با انتشار آنها باعث دردسر و انتقاد خود و پدر سیاستمدارش شد.

این دختر ۲۰ ساله که فرزند ” جان کی” نخست وزیر نیوزلند است در دانشگاه هنرهای زیبای پاریس مشغول تحصیل است و میگوید این تصاویر را برای شرکت در نمایشگاهی در هفته طراحی که ماه آینده در پاریس برگزار میشود تهیه کرده است.

اکثر روزنامه نگاران و سیاستمداران کشورش او را مایه خجالت و یک دیوانه تمام عیار خطاب کرده اند و به رفتار او به عنوان فرزند یک سیاستمدار درجه یک و فرد سرشناس سیاسی در دنیا اعتراض کرده اند و گفته میشود جامعه نیوزلند در شوک بزرگی به سر میبرد.

عکاسی که این تصاویر را از او گرفته است میگوید او دختر با استعدادی است اما بدون توجه به پیش زمینه خانوادگی اش دست به کار احمقانه ای زده است اما او خود را برای شنیدن این اعتراضات آماده کرده بود.

او معتقد است مردم کشورش باید به او به عنوان یک هنرمند نگاه کنند و کار او را از دید هنری نقد و بررسی کنند . او اصرار دارد که زندگی هنری اش باید از زندگی خصوصی او جدا باشد.

:: خبر اینترفر – بورس نیوز – yjc – پرداد

5/ 4٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.