آماده باش به تیپ ویژه اسرائیل برای حمله به غزه

ارتش اسرائیل

اعلام آماده باش به تیپ ویژه ارتش اسرائیل برای حمله زمینی به غزه وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی در دیدار با تیپ ویژه ارتش رژیم صهیونیستی از آنها خواست آماده صدور هر دستوری در مورد از ...

اعلام آماده باش به تیپ ویژه ارتش اسرائیل برای حمله زمینی به غزه

وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی در دیدار با تیپ ویژه ارتش رژیم صهیونیستی از آنها خواست آماده صدور هر دستوری در مورد از سرگیری عملیات زمینی در نوار غزه باشند.

به گزارش پایگاه خبری «عرب۴۸»، «زیپی لیونی» وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی دیروز چهارشنبه و در مراسم سالگرد نظامیان کشته شده تیپ ویژه «گولانی» ارتش خطاب به نظامیان گفت: آماده حمله زمینی به نوار غزه باشید .

بر اساس اعلام رسانه‌های اسرائیلی لیونی افزود: من از جلسه کابینه می‌آیم. هرگز نمی‌توانم به شما بگویم که کی وارد غزه خواهیم شد اما آماده باشید تا در صورت صدور هر دستوری باری دیگر وارد عمل شوید.

در همین راستا «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز دیروز چهارشنبه اعلام کرد که آماده جنگ طولانی با تمام امکانات خود هستیم و عملیات زمینی نیز از جمله گزینه‌هاست.

از سوی دیگر «گیلعاد اردان» وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی مدعی شد که مذاکرات آتش‌بس برای تل‌آویو دستاوردی نداشته و رژیم صهیونیستی در مقطع حاضر بیش از همیشه به حمله زمینی به غزه نزدیک شده است.

:: خبر اینترفر – فارس – خبرآنلاین

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.