سانحه هوایی دیگر/ از کار افتادن موتور پرواز تهران – کرمانشاه

پرواز هواپیمای ماهان تهران - کرمانشاه

پرواز شب گذشته تهران – کرمانشاه به دلیل نقص فنی پس از گذشت نیمی از پرواز دوباره به فرودگاه مهرآباد بازگشت و مسافران این پرواز در فرودگاه کرمانشاه با ۵ ساعت تاخیر به فرودگاه مهرآباد ...

پرواز شب گذشته تهران – کرمانشاه به دلیل نقص فنی پس از گذشت نیمی از پرواز دوباره به فرودگاه مهرآباد بازگشت و مسافران این پرواز در فرودگاه کرمانشاه با ۵ ساعت تاخیر به فرودگاه مهرآباد رسیدند.

شب گذشته مسافران پرواز کرمانشاه به تهران به شماره پرواز ۱۰۰۹ که قرار بود پرواز آنها ساعت ۲۲ انجام شود با ۵ ساعت تاخیر به فرودگاه مهرآباد رسیدند این در حالی بود که نماینده ای از شرکت ماهان در فرودگاه کرمانشاه حضور نداشت.

براین اساس هواپیمایی که قرار بود مسافران را از فرودگاه مهرآباد به کرمانشاه بیاورد پس از طی نیمی از پرواز، اعلام نقص فنی می‌کند و یکی از موتورهای این هواپیما از کار می‌افتد به همین جهت، دوباره به فرودگاه مهرآباد بازمی‌گردد.

پس از بازگشت به فرودگاه مهرآباد و به دلیل نقص فنی، هواپیما را عوض می‌کنند و هواپیمای دیگری جایگزین آن می‌شود که این هواپیما هم پس از چند ساعت تاخیر دوباره به سمت فرودگاه کرمانشاه پرواز می‌کند.

یکی ازمسافران گفت: پس از آنکه یکساعت از زمان پرواز گذشت چندین بار با اطلاعات پرواز تماس گرفتیم که آنها به ما می گفتند که هواپیما روی باند مهرآباد است و تاچند دقیقه بعد به سمت کرمانشاه پرواز می کند.

او گفت: اما این هواپیما ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد به فرودگاه کرمانشاه رسید که همین موضوع هم موجب شد تا تعدادی از مسافران، از پرواز با این هواپیما منصرف شوند.

این مسافر با گلایه از اطلاع رسانی شرکت ماهان، گفت: باوجودیکه بارها با اطلاعات پرواز شرکت مهرآباد تماس گرفتیم اما موفق نشدیم تا با مسئولان شرکت ماهان صحبت کنیم و حتی نماینده این شرکت در فرودگاه کرمانشاه هم حضور نداشت.

:: خبر اینترفر – خبر آنلاین – مهر

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.