کشف ۶۶۳ کیلوگرم تریاک و حشیش در یزد

مواد مخدر

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد، ۶۶۳ کیلو تریاک و حشیش از سوداگران مرگ کشف کرد. به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ایرج کاکاوند اظهار کرد: به دنبال ...

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد، ۶۶۳ کیلو تریاک و حشیش از سوداگران مرگ کشف کرد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ایرج کاکاوند اظهار کرد: به دنبال انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مشخص شد سوداگران مرگ قصد انتقال یک محموله سنگین  مواد مخدر از سمت استان‌های جنوبی به شهرهای شمالی کشور دارند.

وی تصریح کرد: با اعلام این گزارش، شناسایی و متوقف کردن این باند در دستور کار عوامل عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر یزد قرار گرفت.

وی با اشاره به شناسایی خودرو قاچاقچیان خاطرنشان کرد: ماموران پلیس در یک اقدام غافلگیرانه و ضربتی خودرو وانت حامل موادافیونی را متوقف و در بازرسی از این خودرو ۱۵۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش کشف شد.

فرمانده انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: ماموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید مدنی هم در بازرسی از خودروهای عبوری موفق به کشف ۵۱۳ کیلوگرم تریاک شدند.

فرمانده انتظامی استان یزد عنوان کرد: در رابطه با این عملیات چهار نفر از اشرار و قاچاقچیان مرگ دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده شدند.

:: خبر اینترفر – تسنیم

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.