سربریدن “دومین خبرنگار آمریکایی” و پیام داعش به اوباما

سربریدن خبرنگار دوم آمریکایی توسط داعش

عامل اعدام خبرنگار آمریکایی خطاب به باراک اوباما ریاست جمهوری آمریکا پیام فرستاد. عامل اعدام “استیون سوتلوف steven sotloff” دومین خبرنگار آمریکایی که به دست گروهک تروریستی داعش اعدام شد در پیامی خطاب به “باراک ...

عامل اعدام خبرنگار آمریکایی خطاب به باراک اوباما ریاست جمهوری آمریکا پیام فرستاد.

عامل اعدام “استیون سوتلوف steven sotloff” دومین خبرنگار آمریکایی که به دست گروهک تروریستی داعش اعدام شد در پیامی خطاب به “باراک اوباما” ریاست جمهوری آمریکا گفت: “اوباما؛ من به دلیل سیاست‌های احمقانه تو در قبال ما برگشتم”.

بر اساس گزارش‌های منابع خبری عامل اعدام دومین خبرنگار آمریکایی فردی به نام “جان” است که در ویدئوی اعدام “جیمز فولی” هم دیده شد.

پایگاه اینترنتی “سایت” ساعتی پیش گزارش داد: دولت اسلامی عراق و شام(داعش) ویدئویی منتشر کرده که در آن بریده شدت سر “استیون سوتلوف” یکی دیگر از گروگان‎های آمریکایی را نشان می‎دهد.

خبرگزاری فرانسه هم در خبری فوری گزارش داد خبرهای انتشار یافته از اعدام دومین گروگان آمریکایی به دست داعش حکایت دارد.

خبرگزاری رویترز هم از انتشار ویدئویی که در آن دومین گروگان آمریکایی به نام “استیون سوتلوف” توسط داعش اعدام می‎شود، خبر داد.

در این ویدئو همچنین داعش تهدید به اعدام “دیوید هاینز” گروگان انگلیسی می‎کند.

گفتنی است پیش از این گروهک تروریستی داعش  با انتشار تصاویر اعدام “جیمز فولی”، روزنامه‌نگار آمریکایی ، تهدید کرده بود که “استیون سوتلوف” گروگان دیگر آمریکایی را خواهد کشت.

“استیون سوتلوف” یک روزنامه‌نگار آزاد آمریکایی است که از ماه اوت سال ۲۰۱۳ در شهر حلب در سوریه ناپدید شده بود.

:: خبر اینترفر – فردا – yjc

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.