لوگوی windows 9 جدید طراحی شد + عکس

windows 9

کمتر از یک ماه تا معرفی سیستم عامل جدید مایکروسافت microsoft ویندوز (windows 9) مانده است، کمپانی چینی دست به طراحی لوگوی این سیستم عامل زد. به گزارش اینترفر، طراحی و انتشار لوگوی جدید ویندوز۹ ...

کمتر از یک ماه تا معرفی سیستم عامل جدید مایکروسافت microsoft ویندوز (windows 9) مانده است، کمپانی چینی دست به طراحی لوگوی این سیستم عامل زد.

به گزارش اینترفر، طراحی و انتشار لوگوی جدید ویندوز۹ توسط کمپانی چینی آرم دقیقا زمانیکه گفته می‌شود کمتر از یک ماه تا رونمایی از این ویندوز زمان باقیست، اذهان را به سمت بخش گرافیکی ویندوز۹ سوق داد.

روی پیج Weibo نیز خبری مبنی بر توسعه کاشی‌های ویندوزی قرار گرفته تا در ویندوز۹ شاهد کاشی‌های دوست داشتنی‌تری باشیم اما با این حال اطلاعات جزئی‌تری در اختیار قرار نگرفته است.

لوگوی جدید windows 9 جدید طراحی شد + عکسالبته بر سر اسم این سیستم عامل جدید نیز اختلاف نظرهای بسیاری وجود دارد و عده‌ای می‌گویند که احتمال خروج از اعداد وجود دارد اما با این حال خود مایکروسافت همچنان از عنوان “Threshold” به معنی آستانه استفاده کرده است.

در مقابل، عده بسیاری نیز روند تکرار اعداد در این سیستم عامل را محتمل‌تر می‌دانند و می‌گویند که در ماه آینده، ویندوز۹ معرفی خواهد شد.

این سیستم عامل جدید در اواخر ماه سپتامبر برای اولین بار در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌گیرد و البته شایعه امکان دانلود رایگان آن برای کسانیکه از ویندوز۸ نیز استفاده می‌کردند، در سال آینده هست.

:: خبر اینترفر – تسنیم – مشرق

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.