سخنان ولاسکو پس از پیروزی ۳-۰ والیبال ایران مقابل آرژانتین

تیم والیبال ایران پس از پیروزی مقابل آرژانتین

ایران – آرژانتین / مسابقات والیبال قهرمانی جهان در لهستان ۲۰۱۴ ولاسکو گفت: پیشرفت والیبال ایران من را به وجد آورد / آرژانتین نباشد طرفدار ایرانم ! سرمربی آرژانتین گفت: تاکتیک سرویس و حمله ایران ...

ایران – آرژانتین / مسابقات والیبال قهرمانی جهان در لهستان ۲۰۱۴

ولاسکو گفت: پیشرفت والیبال ایران من را به وجد آورد / آرژانتین نباشد طرفدار ایرانم !

سرمربی آرژانتین گفت: تاکتیک سرویس و حمله ایران امروز با روزهای گذشته تفاوت داشت. در عوض ما نه دریافت داشتیم، نه حمله‌های‌مان به ثمر می‌نشست.

خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین پس شکست ۳ بر صفر تیمش برابر ایران در کنفرانس خبری این دیدار،  گفت:تصورم از بازیکنان ایرانی همانی بود که قبل از بازی امروز داشتم.

ایران راه بازی کردن را بلد شده است.وی ادامه داد:افتخارمی کنم ایرانی ها روزی شاگردان من بودند.والیبال ایران می‌داند در زمین دارد چه‌کار می‌کند. به نظرم کواچ خیلی خوب با تیم کار کرده است. وی با تایید موفقیت های والیبال ایران در مسیر مسابقات جهانی اظهار داشت:تیم نسبت به زمانی که من در ایران بودم پیشرفت خوبی داشته و حالا در بالاترین سطح بازی می‌کند. به نظرم اگر همینطور بازی کند به خواسته‌اش می‌رسد.

گفت: اگر آرژانتین نباشد، طرفدار ایرانم! امیدوارم ایران تا پایان مسابقات با موفقیت پیش برود و خوشحال باشد.

چون من هم با خوشحالی ایران خوشحال می‌شوم. ولاسکو همچنین در توضیح فنی شکست تیمش برابر ایران گفت: تاکتیک سرویس و حمله ایران امروز با روزهای گذشته تفاوت داشت. در عوض ما نه دریافت داشتیم، نه حمله‌های‌مان به ثمر می‌نشست.

فقط ست دوم شانس داشتیم که آنهم در پوئن‌های پایانی با اشتباهات خودمان بازی را از دست دادیم. به نظرم این بازی برای ما درس بزرگی بود؛ البته اگر خواسته باشیم چیزی از آن یاد بگیریم. خولیو ولاسکو در پایان کنفرانس خبری نقل قول منتسب به وی را تکذیب کرد و گفت: نمی ‌دانم چرا باید از قول من چنین حرف‌هایی بزنند! من هرگز در هیچ مصاحبه‌ای نگفته ام که دلیلم برای ترک ایران این بوده که تیم ایران دیگر پیشرفت نمی‌کند و آنچه دیدید اوج توان و پیشرفت ایران بوده است. هیچوقت چنین حرفی نزده‌ام.

:: خبر اینترفر – yjc

 

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.