پیروزی ۳-۱ والیبال ایران مقابل صربستان / صعود به نهایی

صعود تیم والیبال ایران به مرحله نهایی

پیروزی ۳-۱ والیبال ایران مقابل صربستان / صعود به نهایی نتیجه دیدار والیبال ایران و صربستان با پیروزی ۳-۱ ایران به پایان رسید و تیم آرژانتین با نتیجه ۳ بر ۲ آمریکا را شکست داد ...

پیروزی ۳-۱ والیبال ایران مقابل صربستان / صعود به نهایی

نتیجه دیدار والیبال ایران و صربستان با پیروزی ۳-۱ ایران به پایان رسید و تیم آرژانتین با نتیجه ۳ بر ۲ آمریکا را شکست داد تا ایران به دور نهایی رقابت‌های قهرمانی ۲۰۱۴ جهان صعود کند.

تیم ملی والیبال آرژانتین در چهارمین بازی خود در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی جهان برابر آمریکا با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید.

تیم‌های ملی والیبال آمریکا و آرژانتین، دیگر هم گروه‌های ایران آخرین بازی خود در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی جهان را برگزار کردند که این مسابقه با نتیجه ۳ بر ۲ (۱۹ – ۲۵, ۲۸ – ۲۶, ۲۵ – ۲۰, ۲۳ – ۲۵ و ۱۵ – ۱۱) به سود آرژانتین خاتمه پیدا کرد.

با این نتیجه تیم ایران با توجه به پیروزی ۳ بر یک برابر صربستان جمع امتیازهای خود را به عدد ۱۵ رساند و بر اساس پوئن‌شماری بالاتر از آمریکا راهی مرحله دوم شد. به این ترتیب نتیجه بازی فرانسه و لهستان تنها می‌تواند در تعیین جایگاه ایران تاثیرگذار باشد.

ولاسکو با نتیجه‌ای که مقابل آمریکا کسب کرد کمک بزرگی به کواچ و شاگردانش کرد تا بتوانند به دور بعد صعود کنند و این بهترین هدیه ولاسکو به ایران بود.

با این نتیجه ایران به جمع ۶ تیم برتر جهان راه یافت. آمریکا با این شکست جمع امتیازات خود را به عدد ۱۴ رساند و همچنان شانس صعود به دور بعد را دارد و باید منتظر نتیجه دیدار تیم‌های فرانسه و لهستان بماند.

:: خبر اینترفر – فارس – تابناک

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.