رونمایی از ضخیم ترین اسمارت فون جهان در آلمان !

2014-09-17_221806

پاناسونیک (Panasonic) گوشی جدید خود را (Lumix DMC-CM1) به عنوان یکی از ضخیم‌ترین گوشی‌های موجود در بازار درحالی رونمایی کرده‌است که گرایش اصلی بازار جهانی به سوی گوشی‌های باریک‌تر است! شركت پاناسونیک گوشي – دوربين ...

پاناسونیک (Panasonic) گوشی جدید خود را (Lumix DMC-CM1) به عنوان یکی از ضخیم‌ترین گوشی‌های موجود در بازار درحالی رونمایی کرده‌است که گرایش اصلی بازار جهانی به سوی گوشی‌های باریک‌تر است!

شركت پاناسونیک گوشي – دوربين تركيبي خود را در نمايشگاه فوتوكينا در كلن آلمان رونمايي كرد. اين گوشي كه بيشتر دوربين عكاسي است تا يك گوشي موبايل، اسمارت‌فوني اندرويدي است كه به لنز دوربين Leica و سنسور يك اينچي و ۲۰ مگاپيكسلي مجهز است.

Panasonic Lumix DMC-CM1اين حسگر ۲.۵ سانتيمتري امكان عكسبرداري در شرايط نوري نامناسب و تصويربرداري HD را فراهم خواهد‌آورد. به گفته پاناسونيك گوشي Lumix DMC-CM1 در پايان سال جاري ميلادي در آلمان و فرانسه به قيمت ۹۰۰ يورو به فروش خواهد رسيد.

محصول جديد پاناسونيك رقيب اصلي گوشي گلكسي K Zoom سامسونگ كه مشابه اين گوشي از لنزي بزرگ برخوردار است به شمار مي‌رود.

لنز نصب شده روي گوشي و حلقه‌اي كه آن را احاطه كرده و كنترل تنظيمات ديافراگم و شاتر را به عهده دارد، ضخامت گوشي را به ۲۱ ميليمتر رسانده كه نسبت به ايده‌آل اسمارت‌فون‌هاي امروزي بسيار ضخيم به شمار مي‌رود.

نمايشگر اين گوشي ۱۱.۹ سانتيمتري است و در حاشيه گوشي كليدي تعبيه شده كه بلافاصله گوشي را به دوربين تبديل مي‌كند.

:: خبر اینترفر – همشهری – BBC

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.