حادثه فرو ریختن پل عابر پیاده در بزرگراه آزادگان تهران

پل عابر پیاده

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک پل عابر پیاده در بزرگراه آزادگان خبر داد. سیدجلال ملکی با اعلام این خبر گفت: در ساعت ۱۵:۲۴ امروز یک مورد حادثه سقوط پل ...

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک پل عابر پیاده در بزرگراه آزادگان خبر داد.

سیدجلال ملکی با اعلام این خبر گفت: در ساعت ۱۵:۲۴ امروز یک مورد حادثه سقوط پل به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۱۶، ۵۹ و نجات ۷ به همراه دو دستگاه جرثقیل سازمانی به محل حادثه واقع در بزرگراه آزادگان ابتدای خلیج اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد یک دستگاه کامیون با یک پل عابر پیاده برخورد کرده و موجب سقوط قسمتی از آن به میانه بزرگراه شده و قسمت دیگر پل نیز در وضعیتی ناامن قرار گرفته و در حال سقوط است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اقدامات آتش‌نشانان برای بازسازی معبر گفت: خوشبختانه در جریان این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشتیم و آتش‌نشانان در حال حاضر مشغول بلندکردن پل از سطح خیابان هستند.

همچنین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نیز در این باره اعلام کرد که پس از این حادثه با توجه به موقعیت، عوامل پلیس راهور مسیر حرکت خودروها را به سمت خیابان خلیج تغییر داده و خوشبختانه مشکل ترافیکی خاصی در منطقه رخ نداد.

:: خبر اینترفر – پارسینه – ایسنا

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.