تصاویر و مشخصات/ خودروی جدید مرسدس بنز کلاس G

مشخصات جدیدترین خودروی شاسی بلند بنز

تصاویر و مشخصات/ خودروی جدید مرسدس بنز کلاس G مرسدس بنز تصمیم دارد کلاس G خود را بعد از ۳۵ سال با تغییرات اساسی در سال ۲۰۱۷ روانه بازار نماید. با توجه به تصاویر محدود ...

تصاویر و مشخصات/ خودروی جدید مرسدس بنز کلاس G

Mercedes-Benz-G-Force

مشخصات جدیدترین خودروی شاسی بلند بنز Mercedes-Benz-G-Force

مرسدس بنز تصمیم دارد کلاس G خود را بعد از ۳۵ سال با تغییرات اساسی در سال ۲۰۱۷ روانه بازار نماید.

با توجه به تصاویر محدود و منتشر شده از این مدل، این تغییرات شامل افزایش عرض خودرو جهت پایداری بیشتر، سیستم تعلیق جدید (سیستم تعلیق کلاس G مرسدس بنز و مخصوصا مدل G63 در حال حاضر یکی از بهترین‌های سیستم تعلیق در بین SUV‌ها را داراست) و صندلی‌های بزرگتر در جلو و عقب خودرو به‌گونه‌ایی که فضای داخلی ماشین بیشتر شده است.

Mercedes-Benz-G-Force با توجه به اینکه در نسل جدید از آلومینیوم بیشتر استفاده می‌شود وزن آن ۲۰۰ کیلوگرم کاهش پیدا می‌کند در حالی که وزن مدل G350 در حال حاضر ۲۵۷۰ کیلوگرم است.

Mercedes-Benz-G-Force طراحی خارجی آن به صورت زاویه‌‎دار همانند ماشین‌های امروزی که شیشه جلو اتومبیل به صورت عمودی می‌باشد را حفظ کرده است. این مدل الهام گرفته شده از Ener-G-Force concept که در موتور شو ۲۰۱۲ لس آنجلس معرفی شده است.

معرفی بنز کلاس G جدید

فناوری‌های بکار رفته در این اتومبیل بیشتر شده است مانند چراخ‌های LED‌ و مجموعه‌ای از سیستم‌های ایمنی برای راننده و کمک راننده در آن نصب شده است.

Mercedes-Benz-G-Force احتمالا موتور کلاس جدید G یک موتور ۳ لیتری جدید باشد. این موتور دو نوع بنزینی و دیزلی دارد. مدل بنزینی آن که M256 نام دارد شش سیلندر خواهد بود و مدل دیزلی هم به نام OM656 که قبل از اینکه بر روی این کلاس سوار شود در سال ۲۰۱۶ بر روی کلاس جدید E استارت خواهد خورد.

Mercedes-Benz-G-Force قدرت موتور بنزینی ۳۶۰ اسب بخار و موتور دیزلی ۳۰۰ اسب بخار می‌باشد. همچنین برای انتقال قدرت از گیربکس ۹G-Tronic استفاده خواهد شد.

:: شبکه اینترفر

5/ 4٫33

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(9 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.