۴ فینالیست / نتایج کشتی آزاد بازی های آسیایی اینچئون کره

Freestyle wrestling competition 2014

رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون – کره جنوبی مسعود اسماعیل پور در وزن ۶۱ كیلوگرم،‌ عزت اله اكبری در وزن ۷۴ كیلوگرم، میثم مصطفی جوكار در وزن ۸۶ كیلوگرم و پرویز ...

رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون – کره جنوبی

مسعود اسماعیل پور در وزن ۶۱ كیلوگرم،‌ عزت اله اكبری در وزن ۷۴ كیلوگرم، میثم مصطفی جوكار در وزن ۸۶ كیلوگرم و پرویز هادی در وزن ۱۲۵ كیلوگرم به دیدار فینال رقابت های كشتی آزاد بازی های آسیایی اینچئون راه یافتند.

۸۶ كیلوگرم – میثم مصطفی جوكار

در وزن ۸۶ كیلوگرم میثم مصطفی جوكار در دور اول مقابل ژان فنگ از چین نفر سوم آسیا با نتیجه ۱۱ بر یك به پیروزی رسید. وی در دور دوم پاوان كومار از هند را با نتیجه ۱۰ بر صفر شكست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۴ بر یک گواینگ كیم از كره جنوبی را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در این دیدار یسبولات نورژومبایف از قزاقستان است.

وزن ۷۴ كیلوگرم – عزت اله اكبری

در وزن ۷۴ كیلوگرم عزت اله اكبری پس از استراحت در دور نخست در مرحله یك چهارم نهایی مقابل محمد بوت از پاكستان با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری دست یافت و به جمع چهار كشتی گیر برتر راه یافت. وی در مرحله نیمه نهایی مقابل لی از كره جنوبی نفر سوم آسیا در حالی كه تا دقایق پایانی با نتیجه ۳ بر ۳ از حریف عقب بود با نتیجه ۴ بر ۳ به برتری دست یافت و فینالیست شد .اکبری در این دیدار به مصاف رشید قربان اف دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان می رود.

وزن ۶۱ كیلوگرم – مسعود اسماعیل پور

در وزن ۶۱ كیلوگرم مسعود اسماعیل پور در دور نخست مقابل جمشید كنجی یف از ازبكستان با نتیجه ۱۱ بر یك به برتری دست یافت. وی در دور دوم لی سئونگ چول از كره جنوبی را با نتیجه ۷ بر ۲ با اقتدار شكست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. اسماعیل پور در مرحله نیمه نهایی در یك كشتی دیدنی با نتیجه ۸ بر ۳ از سد دولت نیازبیكوف از قزاقستان دارنده مدال برنز جهان به برتری دست یاف و فینالیست شد.حریف وی در دیدار فینال باجرانگ باجرانگ از هند نفر سوم جهان است.

۱۲۵ كیلوگرم – پرویز هادی

در وزن ۱۲۵ كیلوگرم پرویز هادی در دور اول مقابل ژائو دنگ از چین نفر سوم آسیا و نفر پنجم رقابت های جهانی با نتیجه ۱۱ بر صفر به برتری دست یافت. وی در دور دوم مقابل جارگال سای خان از مغولستان نفر دوم بازی های آسیایی گوانگجو با نتیجه ۴ بر صفر به برتری دست یافت. هادی در مرحله نیمه نهایی مقابل نام از كره جنوبی نایب قهرمان آسیا با نتیجه ۹ بر یك پیروز و فینالیست شد. حریف وی در دیدار پایانی دولت شابانبای از قزاقستان نفر پنجم المپیك و سوم آسیا می باشد.

:: خبر اینترفر – فدراسیون كشتی

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.