زاهدان / جزئیات حادثه سقوط هواپیمای نیروی انتظامی (ناجا)

سقوط هواپیمای ناجا

اعلام دلیل سقوط هواپیمای ناجا / بعد از گذشت ۱۳ ساعت لاشه هواپیمای ناجا کشف شد پس از گذشت ۱۳ ساعت از زمان مفقود شدن هواپیمای متعلق به نیروی انتظامی که از مقصد تهران به ...

اعلام دلیل سقوط هواپیمای ناجا / بعد از گذشت ۱۳ ساعت لاشه هواپیمای ناجا کشف شد
پس از گذشت ۱۳ ساعت از زمان مفقود شدن هواپیمای متعلق به نیروی انتظامی که از مقصد تهران به زاهدان در حرکت بود، صبح امروز گشت هوایی ناجا از کشف لاشه هواپیما در منطقه چولی خبر داد.

ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۹ مهر ماه یک هواپیمای ملخی متعلق به نیروی انتظامی با ۷ سرنشین و به خلبانی سرهنگ فرخی و کمک خلبانی سرگرد خلیل لو از تهران به مقصد زاهدان پرواز کرد.

در ساعت ۱۹ و ۲۰ دقیقه این هواپیما که سردار صادقی معاون ایمنی بازرسی ناجا، سرهنگ خرسند نیا از پلیس پیشگیری و سرهنگ درودگر از معاونت عملیات ناجا ، طلوعی از افسران ناجا و ستوان قویدل مهندس پرواز از سرنشینان هواپیما بودند در حوالی منطقه انار کرمان از رادار خارج شد.

از همان لحظه که خبر مفقود شدن این هواپیما مخابره شد تاکنون اخبار متفاوتی در این زمینه منتشر شده و حتی تا قبل از این، سقوط و شهادت این افراد را تائید کرده بودند؛ در حالی که لحظاتی قبل گشت هوایی منطقه اعلام کرد که لاشه این هواپیما را در منطقه چولی پیدا کرده است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اعلام کرد نقص فنی و برخورد با مانع، دلیل سقوط هواپیمای نیروی انتظامی بوده و همچنین اجساد شهدا قابل شناسایی است.

:: شبکه اینترفر – خبر فارس

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.